Beykoz camı İtalya'da sergileniyor

  • 1
  • 2186
Beykoz camı İtalya'da sergileniyor
Beykoz camı İtalya'da sergileniyor
Beykoz camı İtalya'da sergileniyor

Egemen Cam Atölyesi'nde Mehmet Kömürcü ve Sema Topaloğlu'nun işbirliğinde üretilen eserler İtalya'da sergileniyor.

İtalya'nın Roma kentinde Sema Topaloğlu imzasıyla açılan sergide sergilenen eserler, hummalı bir çalışmayla Beykoz'da yıllardır faaliyetlerini sürdüren Egemen Cam Atölyesi'nde Mehmet Kömürcü'nün el emeği ve ustalığında üretildi.

Egemen Hestia Cam ve Sanat Atölyesi'nin sosyal medya hesabından duyurduğu müjdeli haber vatandaşlar tarafından da memnuniyetle karşılandı.

Yapılan duyuruda, "Beykoz camımızı Sema Topaloğlu aracılığıyla İtalya'da sergilediğimiz ürünlerimizle bir milli gurur yaşıyoruz. Camın başkenti Beykoz’umuzdan, Egemen Cam Atölyemizden; dünyanın cam başkenti olan italya'ya uzandık ve Mehmet Kömürcü ustamızın el emeği ile uluslararası bir başarıya imza attık.

Sanat üretiyoruz, başarıyoruz" ifadeleri kullanıldı.

Cam ve Sanat Atölyesi'nin sahibi Elif Çelik de uluslararası böyle bir organizasyonda paydaş oldukları için milli bir gurur içinde olduklarını belirterek Sema Topaloğlu ve Mehmet Kömürcü'yü tebrik edip başarılar diledi.

Haber Merkezi

AK Parti Beykoz İlçe Başkanı CHP İlçe Başkanını ziyaret etti
Önceki AK Parti Beykoz İlçe Başkanı CHP İlçe Başkanını ziyaret etti
Boğazın Yargıçları Beykoz’daki turnuvada göz dolduruyor
Sonraki Boğazın Yargıçları Beykoz’daki turnuvada göz dolduruyor
Yorumlar (1 Yorum)

CANER (1 ay önce)

Beykoz camı sergilemek için gidilen yerde önce yapılması gereken eser çeşmi bülbül dür .Beykoz'un en büyük cam ustası Yusuf Görmüş ustanın eserleridir.

Yorum Yaz