Bölge

Kahyaoğlu AK Parti'den aday adayı

Kahyaoğlu AK Parti'den aday adayı
28.02.2015 12:54
| | |
5009

Anadolu Yakası Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Ümit Kahyaoğlu, AK Parti'den Milletvekili Aday Adayı oldu.

Merkezi Pendik'te olan Duyuru Gazetesi İmtiyaz Sahibi ve İstanbul Anadolu Yakası Gazeteciler Cemiyeti Başkanlığı görevini yürüten Ümit Kahyaoğlu, AK Parti İstanbul Birinci Bölgeden Milletvekili Aday Adayı müracaatı yaptı.

Gazeteciliğe lise yıllarında başlayan Kahyaoğlu, Sakarya ve İstanbul'da çeşitli yerel gazetelerde muhabir, haber müdürü ve yazı işleri müdürü olarak görev yaptı. 1993 yılında Sabah Gazetesi'nde de  muhabirlik yapan milletvekili aday adayı Ümit Kahyaoğlu, 1997 yılından itibaren İmtiyaz Sahibi ve Yazı İşleri Müdürlüğünü yaptığı Duyuru Gazetesi'ni neşrediyor.

Kahyaoğlu, 2011 yılından buyana da İstanbul Anadolu Yakası Gazeteciler Cemiyeti Başkanlığı görevini yürütüyor. Milletvekili Aday Adayı Ümit Kahyaoğlu, kuruluş aşamasında olan Kur'an-i İlimler Vakfı'nında kurucu üyesi. Pendik Esnaf ve Sanatkarlar Odası'nda yedek Yönetim Kurulu üyeliği görevini de yürüten aday adayı, Tüm Sanayici ve İşadamları Derneği (TÜMSİAD) ve Anadolu Yakası Sanayici ve İşadamları Derneği (AYSİAD)'nde de üye olarak görev yapmaya devam etmektedir.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Ümit Kahyaoğlu, Seçim 2015, Pendik Duyuru, Gazete, AK Parti, İstanbul, Milletvekili, Aday Adayı, AYGAD

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"