Siyaset

Yalçın Bayer’den Hızır Yılmaz'a şok!..

Yalçın Bayer’den Hızır Yılmaz'a şok!..
2014.09.02 00:00
| | |
9765

Hürriyet yazarı Yalçın Bayer, bir hafta önce CHP’nin Beykoz Belediye Başkan adayı olarak basın tarafından lanse edilen Hızır Yılmaz ile ilgili gündemi, hatta adaylığı değiştirecek nitelikte bir yazı yazdı.

CHP’nin eski ilçe Başkanı Nagihan Akan ile Belediye Başkan Aday Adayı Hızır Yılmaz ararsındaki kavgayı kaleme alan Yalçın Bayer,“CHP, Beykoz’da ise adaylık karakola değil, mahkeme salonuna düştü” dedi.

Hürriyet yazarı Yalçın Bayer, CHP, Beykoz’da ise adaylık karakola değil, mahkeme salonuna düştü.” İfadelerini kullandığı yazısında, Nagihan Akan ile Hızır Yılmaz arasındaki kavgayı şöyle anlattı:

İlçe Başkanı olup önseçimde ilk sırayı alan ve 10 ilçe arasında adaylığı ilan edilen Hızır Yılmaz’ın eski İlçe Başkanı Nagahan Akan’a hakaretten maddi tazminata mahkum olduğu ortaya çıktı. Hızır Yılmaz’a tehditten ceza davası da açan Nagihan, CHP Genel Merkezi’ne gitti. Bir oy farkla ilçe başkanlığını kaptırdığı Hızır Yılmaz’ı şikâyet etti. İstanbul Milletvekili Süleyman Çelebi’nin eşliğinde Ankara’ya giden Akan;, Tamaylıgil, Oran ve Sarı’ya, ‘Kaba ve küfürbaz olup da kadınlara hakaret eden bir kişi bizi temsil edemez’ diye şikayetini yeniledi.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz, Hızır Yılmaz, Nagihan Akan, Yalçın Bayer, Hürriyet

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"