Yaşam

Sigorta şirketi minibüs sahibini deli etti.

Sigorta şirketi minibüs sahibini deli etti.
2015.01.23 00:00
| | |
4487

Beykoz’da kaza yapan bir adam, sigorta şirketinin masrafları karşılamadığını iddia ederek şirketin önünde minibüsünü yaktı.

Olay, Beykoz’da meydana geldi. Edinilen bilgilere göre, Aralık ayında bir kaza yapan Yavuz Polat isimli bir vatandaş, kazanın üzerinden 40 gün geçmesine rağmen sigorta şirketinden parasını alamadığını iddia etti. Aracının tamir ettirilmesini ya da aracın parasının verilmesini talep ettiğini belirten Polat, şirketle son bir telefon görüşmesi yaptı. Bu görüşmeden de bir netice elde edemeyen Polat, soluğu sigorta şirketinin önünde aldı. Şirketin aracının masraflarını karşılamadığını iddia eden Polat, minibüsünü ateşe verdi. Bu anlar ise bir amatör kamera tarafından kaydedildi. Şahsın minibüsü ateşe vermesiyle olay yerine polis ekipleri sevk edildi. Polat’ın minibüsü ise kullanılmaz hale geldi.

Bir açıklama yapan Yavuz Polat, “Bu arabayı yakmamdaki tek sebep ileri teknolojiye rağmen beni 40 gündür oyalıyorlar. Benim arabamın değerini vermiyorlar. Aracımın değerinin çok altında para vererek. Beni göndermeye çalışıyorlar. Benimle ilgilenmiyorlar, bu eylemi yapmamdaki tek neden benim gibi insanları sömürdüler. Bundan sonra insanları sömürmemeleri için bu eylemi yaptım” dedi.

Olay yerine gelen polis, sigorta şirketini protesto edip aracını yakan Polat’ı ifadesini almak üzere karakola götürdü. Polat ifadesinin ardından serbest bırakıldı.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Yavuz Polat, Sigorta Şirketi

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"