Yaşam

Nişan tamam… Düğün 1 Eylül’de…

Nişan tamam… Düğün 1 Eylül’de…
2014.08.04 00:00
| | |
17639

Beykoz Amatör Spor Kulüpleri Birliği (BİSK) Başkanı Asım Özdemir’in kızı tasarımcı Sedanur Özdemir, Çubuklu Çınaraltı Restaurant’ta düzenlenen törenle nişanlandı.

Çok sayıda davetlinin katıldığı nişan töreninde spor camiasından da çok sayıda sima vardı. Kızının mutlu gününü hüzünlü gözlerle izleyen BİSK başkanı Asım Özdemir, sınırlı sayıda davet yapmış olmalarına rağmen yoğun katılımdan son derece memnuniyet duyduğunu ifade etti.

Oldukça heyecanlı oldukları gözlenen Sedanur Özdemir ve Faruk Kartal’ın nişan yüzüklerini Asım Özdemir’in abisi olan Demokrat Parti Beykoz İlçe Başkanı Ziya Özdemir taktı.
Çifteri birbirlerine bağlayan kurdelenin kesilmesinin ardından kısa bir açıklama yapan Özdemir,"Allah tamamına erdirsin” dedi.
 
Özdemir ailesinin mutlu bir gün yaşadığını söyleyen Ziya Özdemir, “umuyorum ki yeni hısımlarımızla bizimle aynı duyguları paylaşmaktadır” ifadelerini kullandı.
 
Nişan kurdelesinin kesilmesinin ardından pistte dans eden nişanlı çiftleri, davetliler hayranlıkla izlerken, damadın anne ve babası Ahmet & Halime Kartal ve gelinin anne babası Kadriye ve Asım Özdemir oldukça mutluydu.
 
Kızına nişan hediyesi olarak bir altın bilezik takan BİSK Başkanı Asım Özdemir, düğünün ise 1 Eylül'de yapılacağını açıkladı.
 
Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: BİSK, Faruk Kartal, Sedanur Özdemir, Ziya Özdemir, Asım Özdemir

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"