Siyaset

Murat Başesgioğlu Beykoz'daydı.

Murat Başesgioğlu Beykoz'daydı.
2015.01.24 00:00
| | |
7504

Video galeri

İçişleri eski Bakanı ve MHP İstanbul Milletvekili Murat Başesgioğlu, bir buçuk yıl aradan sonra tekrar Beykoz'a geldi ve bir dizi ziyaretlerde bulundu.

w

Önce Kastamonulu hemşerileriyle KAS-DER'de buluşan Murat Başesgioğlu ardından MHP Beykoz İlçe Teşkilatı’na geçerek, burada partilileriyle kucaklaştı. KAS-DER Başkanı Süleyman Çalık, Milletvekili Başesgioğlu'na ilçedeki gezisinde eşlik etti ve derneğin geleceğe dair planları hakkında bilgi verdi.

Siyasete 1984 yılında Anavatan Partisi'nde başlayan 2002 ve 2007 yıllarında AK Parti'den ve son olarak 2011 yılında MHP'den İstanbul Milletvekili seçilen Murat Başesgioğlu, en son 2013 yılı Mayıs ayında geldiği Beykoz'a yeniden bir ziyarette bulundu. ANAP'ın İçişleri, AK Parti'nin Gençlik ve Spordan Sorumlu Devlet Bakanı Murat Başesgioğlu, bu kez geldiği Beykoz'da KAS-DER'in yanı sıra MHP Beykoz İlçe Teşkilatı'nı da ziyaret etti. Daha önce 4'ü Kastamonu'dan olmak üzere 7 kez Meclis'e giren deneyimli siyasetçi MHP İstanbul Milletvekili Murat Başesgioğlu, temaslarının ardından sevgi gösterileri eşliğinde ilçeden ayrıldı.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz, KAS-DER, MHP, Murat Başesgioğlu, Ziyaret, Süleyman Çalık

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"