Beykoz'da elektrik kesintileri (8 Ekim 2020)

  • 0
  • 5783

AYEDAŞ'tan yapılan duyuruya göre Beykoz'da 8 Ekim Perşembe günü birçok mahallede elektrik kesintisi yapılacak.

Anadolu Yakası Elektrik Dağıtım A.Ş.'den yapılan duyuruda Beykoz Yenimahalle ve Çiğdem Mahallelerinde yaşanacak elektrik kesintileri aşağıdaki sokaklarda ve saatlerde yaşanacak.

Duyuruya göre 8 Ekim Perşembe günü Beykoz Yenimahalle Mahallesinde sabah 09.30 ile akşam 18.00 saatleri arasında Halim, Karacalar, Dr. Ömer Besim Paşa, Derun Çıkmazı, Orman, Gün Batımı Çıkmazı ve Şafak sokaklarında elektrik kesintisi meydana gelecek.

Yine aynı gün 09.00 - 16.00 saatleri arasında Çiğdem Mahallesi Yol, Mızrak, Emanet, Düz Çıkmazı, Kemalbey, Katırcı, Doğanyurt Çıkmazı ve Solgun Çıkmazında  elektrik kesilecek.

Yapılacak elektrik kesintilerinin planlı kesintiler kapsamında yapıldığı, belirli saat dilimlerinde sağanak yağmurun da etkisiyle vatandaşların evlerindeki elektrikli cihazların fişlerinin prizlere takılı olmaması gerektiği söylendi.

AYEDAŞ, operasyonel iş süreçlerine bağlı olarak planlı kesintilerdeki başlangıç ve bitiş saatlerinde sapmalar meydana gelebileceğini bildirdi. Elektrik kesintisi bilgisi aldıktan sonra evinizde ya da işyerinizde kolaylıkla uygulayabileceğiniz pratik bilgiler, elektrikli aletlerinizi korur. UPS kullanıyorsanız akülerin şarjlı olduğundan emin olun.​

Jeneratörünüz var ise yağ seviyesi ve su seviyesini kontrol edin. Kesinti süresince elektronik cihazlarınızı fişten çekin. ​​

Haber Merkezi

Milli varlığımız tehdit çemberi ile çevrilmiş
Önceki Milli varlığımız tehdit çemberi ile çevrilmiş
Kanlıcaspor Beykoz’da Tuzla 1954’e mağlup oldu
Sonraki Kanlıcaspor Beykoz’da Tuzla 1954’e mağlup oldu
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz