Beykoz'da elektrik kesintileri (26 Şubat 2021)

  • Güncelleme: 25.02.2021 17:56
  • Okunma: 3285 kez
  • Yorum: 0
Anadolu Yakası Elektrik Dağıtım A.Ş.'den yapılan duyuruya göre 26 Şubat Cuma günü Beykoz'un birçok mahallesinde elektrik kesintileri yapılacak.
Beykoz'da elektrik kesintileri (26 Şubat 2021)

Anadolu Yakası Elektrik Dağıtım A.Ş.'den yapılan duyuruya göre Çengeldere, Kavacık ve Gümüşsuyu Mahallelerinde elektrik kesintisi yaşanacak.

Bakım onarım çalışmaları kapsamında 26 Şubat günü yapılacak elektrik kesintileri kapsamında 09.30 - 14.30 saatleri arasında Çengeldere Mahallesi Meşale, Aroma, Asalet, Kudüs, Müsterih, Çiçekli, Şehzade, Atlas, Sadabat Çıkmazı, Gündoğdu, Kangal Çıkmazı, Tatlı Çıkmazı, Mehtap, Kare, Çelenk, Çengeldere, Anıl Çıkmazı ve Kartepe Sokakları,

Aynı gün ve aynı saatler içerisinde Gümüşsuyu Mahallesi Serinpınar, Şişmanoğlu, Korubaşı Camii, Şefkat Çıkmazı, Sarkaç Çıkmazı, Bayram, Hicret, Dereiçi, Çapa, Gezgin ve Ayazma Sokaklarına elektrik akışı sağlanamayacak.

Saat 09.30 - 15.00 saatleri arasında Kavacık Mahallesi Dağlı, Berksun, Kandilli, Kehribar Çıkmazı ve Otağtepe Sokaklarına elektrik verilemeyecek.

AYEDAŞ'ın planlı bakım onarım çalışmaları kapsamında enerji kesintilerinin zaman zaman devam edebileceği ifade edildi.

Planlı kesinti nedir?

Planlı kesinti, şirketimizin enerji dağıtım sektöründe faaliyet göstermiş olduğu il ve ilçelerde bakım, onarım ve yeni tesis çalışmaları gibi nedenlerle önceden planlanmış bir müdahale ile yapılan enerji kesintileridir. 

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Haberleri, Elektrik, Kesinti

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz