Beykoz’un Süleyman Babası artık yok!

  • Güncelleme: 09.10.2015 22:11
  • Okunma: 10977 kez
  • Yorum: 0
Çubukluspor Başkan Yardımcısı Süleyman İlhan, geçirdiği kalp krizi sonucu 69 yaşında hayatını kaybetti
Beykoz’un Süleyman Babası artık yok!Çubukluspor Başkan Yardımcısı Süleyman İlhan, geçirdiği kalp krizi sonucu 69 yaşında hayatını kaybetti.

Son yıllarda neredeyse tüm yaş kategorilerinde büyük bir başarı yakalayan Çubukluspor'u bugünlere getiren isimlerden birisi, Süleyman İlhan, hayatını kaybetti. Çubuklu Merkez Cami'nde kılınan ikindi namazına müteakip Cenaze Namazı kılınan Süleyman İlhan için çok sayıda Beykozlu vatandaş, son görevini yerine getirdi. Ailesi, zamansız aramızdan ayrılan Süleyman İlhan için gözyaşı döktü ve acısını cenazeye gelen sevenleriyle paylaştı. Çubukluspor Başkanı Coşkun Tosun ise Dost Beykoz'a verdiği özel demeçte, Çubukluspor'un haftasonu Güngören ile çıkacağı maçta sahaya, "Süleyman Baba Seni Unutmayacağız!" yazılı pankartla çıkacağını söyledi.

‘Cenazede, hatırı sayılır bir kalabalık vardı…’

Çubukluspor Yönetim Kurulu Üyesi Süleyman İlhan, geçirdiği kalp krizi sonrası hayatını kaybetti. Cenaze törenine Beykozlu vatandaşlar akın ederken, AK Parti İlçe Başkanı Mustafa Gürkan, CHP İlçe Başkanı Şevket Arıkan, MHP'li Cüneyt Pulant da cenazeye katılarak, aileye başsağlığı diledi. HDP Beykoz Eşbaşkanı Şakir Demir ise çay ocağına yardımcı oldu ve cenazeye gelen Beykozlulara çay servisi yaptı. Çubuklu Muhtarı Hüseyin Hüsnü Kolcu da cenazeye törenine katıldı ve en zor gününde İlhan Ailesi'nin yanında yer aldı.

Dost Beykoz'a özel olarak konuşan Çubukluspor Başkanı Coşkun Tosun ise Süleyman İlhan için "O benim sağ kolumdu" ifadelerini kullandı. Dün gece 11 buçuk sularında kalp krizi geçirerek hayata veda eden Süleyman İlhan ile ölümünden birkaç saat öncesine kadar beraber olduklarını dile getiren Coşkun Tosun, şunları anlattı:

Coşkun Tosun: “O, benim sağ kolumdu…”

"Dün bir Dolayoba maçındaydık, birlikte izledik. Akşam saat 7 buçuk olana değin birlikteydik. Son derece neşeliydi... Hatta şakalaştık, gülüştük. İnanamıyorum. Gerçekten inanmakta zorluk çekiyorum. Dünya tatlısı bir adamdı. Türk sporuna, sporcusuna çok hizmet etti. O benim sağ kolumdu. Bambaşka bir insandı... Çocukların cebine harçlık koyardı... Çubukluspor'da Başkan Yardımcısı'ydı ve benim sağ kolumdu. Çok üzgünüm... Allah rahmet eylesin..."

Süleyman İlhan'ın Cenaze Namazı'nın kılınmasından sonra, tabutu omuzlara alınarak, Çubuklu Mezarlığı'na kadar Beykozlularca taşındı... Cenaze Namazı'nda cemaat avlu dışına taşarken, Süleyman Baba'nın tabutuna omuz verebilmek için ise sevenleri, birbiriyle yarıştı.

Haber Merkezi

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz