Spor

Beykoz Masterler Spor Kulübü hafta panoraması

Beykoz Masterler Spor Kulübü hafta panoraması
18.02.2019 18:07
| | |
3683

Beykoz Masterler Spor Kulübü futbol takımları hafta sonunda çıkmış olduğu maçların birini galibiyet diğerini ise mağlubiyet ile tamamladı.

Türkiye Masterler Veteranlar Futbol Ligi Marmara Beyaz Grubunda mücadele eden Beykoz Masterleri, cumartesi günü Paşabahçe Stadı'nda konuk ettiği Adatepe'ye 4-3 mağlup oldu.

TMVFL +45 2. Bahar Futbol Liginde Gümüşsuyuspor Muharrem Ergül Tesisleri Sahasında Bosphorus Masterler Takımı ile 3.hafta müsabakaları kapsamında karşı karşıya gelen Beykoz Temsilcisi mücadeleden 3-1 galibiyetle ayrıldı.

Beykoz Masterler SK + 45 Takımı 2. Bahar Liginde iyi bir mücadele sonrasında Bosphorus Masterler karşısında galibiyetle ayrılmaktan dolayı mutlu idi. Sarı-Siyahlılar mücadeleye Kalede Numan-Eyüp-Menderes-Köksal-Hakkı-Bülent-İlker-Günaydın ve Hasan Reis’den oluşan bir 9’lu ile başladı.

Yedek sıralarında başlayan isimler ise Zafer Baş-Barış-Mustafa-Birol ve Erdoğan idi. Beykoz Masterler SK Takımını galibiyete taşıyan gollerde ise İlker-Kamil ve Hakkı’nın imzaları vardı.

Beykoz Masterler Spor Kulübü Başkanı Zafer Baş karşılaşmalarının ardından yatığı açıklamada şu ifadelere yer verdi…” Gerçekten de heyecanlı mı heyecanlı hafta sonları geçirmeye başladık. Tabii ki her takım çıkmış oldukları müsabakalardan galibiyetle ayrılmak ister, ancak aktif futbolculuk dönemlerini geride bırakmış isimlerin mücadeleleri izlenmeye değer. Bu güzel etkinliklere, lige renk katan bir kulüp olmaktan da son derece mutluyuz ” diye konuştu.

Spor Servisi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Spor Haberleri, Beykoz Masterler Spor Kulübü, Adatepe

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"