Siyaset

AK Parti zaferi nasıl kutladı?

AK Parti zaferi nasıl kutladı?
2014.08.12 00:00
| | |
11480

Video galeri

12 Haziran 2011 Seçimleri’nde büyük bir başarı elde eden AK Parti, Beykoz’da zafer kutladı.

Doğu Güneydoğu ve Karadeniz de oy verme işleminin saat 16:00’da bitmesiyle ilk sonuçlar Rize’den ve Doğu illerinden geldi… Gelen sonuçlarla birlikte kutlama hazırlıkları da başladı…

Büyükşehirlerde oy verme işleminin17:00’da bitmesiyle birlikte AK Parti Beykoz İlçe SKM’de kurulan takip odasında telefon trafiği yoğunlaştı. SKM’de çalışan yüzlerce genç gelen sonuçları anında bilgisayarlara kaydederek, İl Başkanlığı’na gönderirken, aynı zamanda kutlama amacıyla hazırlanan bahçedeki dev ekrana da sonuçlar yansıtıldı.

Mahallelerden gelen sonuçlarla birlikte iyiden iyiye umutlanan AK Partililer zafer kutlamak üzere Beykoz İlçe Başkanlık binası önünde hazırlanan alana toplanmaya başladı…

İlçe Başkanı Adem Sefer, Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek ve çok sayıda partili ise Türkiye Geneline ilişkin sonuçları Başkan Sefer’in odasından takip etti.

Saatlerin 20:00’ı gösterdiği sırada ise Kavacık hareketlenmeye başladı… Partililerin toplandığı alana ilk gelen Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilkek, partililerin alkışlarıyla karşılanırken, İlçe Başkanı Adem Sefer’de partililerin tezahüratlarıyla karşılandı.

İlk sözü alan Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, “Bu millet oyuna gelmedi”ifadeleriyle başladığı konuşmasında, partilileri tebrik ederek seçimlerin hayırlı ve mübarek olmasını diledi.

“Biz Türkiye’yiz dedik”

“Biz Türkiye’yiz dedik, gerçekten biz Türkiye’yiz… Allah’a hamdolsun. Hepiniz gayret gösterdiniz, emek verdiniz, Sayın genel Başkanımızın yaptığı çalışmalara hepiniz destek verdiniz… Onur duydum, gurur duydum, sizleri tebrik ediyorum” ifadeleriyle partililere hitap eden Yücel Çelikbilek, alınan bu sonuçta birçok gönüllü insanın katkısı olduğunu kaydetti.

Allah inanıyoruz ki, doğrulardan yanadır

“Türkiye’nin yüzü gülecek bundan hiç şüpheniz olmasın… Bu kadrolar bu milleti her anlamda, ister genelde, ister yerelde başarıya ulaştırır… Biz aldatmadık, aldatmayacağız… Doğruları yapacağız, doğruları söyleyeceğiz. Allah inanıyoruz ki doğrulardan yanadır” şeklinde konuşan Başkan Çelikbilek, muhalefetin siyaseti kirletmesine milletin oyuna gelmediğini kaydetti.

Türk milleti kazandı, Beykoz kazandı…

İlçe Başkanı Adem Sefer’de partililerin alkışları arasında gelmiş olduğu kürsüde, 60 gündür teşkilatıyla birlikte Beykoz’u karış karış dolaştıklarını, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın önderliğindeki AK Parti’nin çalışmalarını halka anlattıklarını kaydederek, AK Parti’nin milletin partisi olduğunu kaydetti.

“Biz hiç biz zaman milletin çizdiği rotadan şaşmadık… Hamdolsun ki milletimizde bizleri yalnız bırakmadı. Bu vesileyle Beykoz halkına teşekkür ediyorum… Ve hiçbir zaman, ‘AK Parti kazandı’ demiyoruz.” ifadelerini kullanan Başkan Sefer, “Türk milleti kazandı, Beykoz kazandı” dedi.

AK Partililer eğlendi….

Konuşmalar sonrasında, alanı dolduran yüzlerce AK Partili şarkılar eşliğinde halaylar çekerek, horon oynarken, kalabalığını arasında karışan AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Adem Sefer, Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek ve Beykoz Belediye Başkan yardımcısı Hanefi Dilmaç ve Nevin Çalışkan’da partililerin coşkusuna eşlik etti.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Adem Sefer, AK Parti, Seçim, Zafer, Kutlama, Beykoz, Video

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"