Dost Beykoz Foto Galeri

Beykoz'da aday olmak benim için bir onurdur

07.01.2019 14:44
| | |
7437

AK Parti Beykoz Belediye Başkan Adayı Murat Aydın, İlçe Başkanı Hanefi Dilmaç ile birlikte yerel basın mensuplarıyla bir araya geldi.

Anahtar Kelimeler: Beykoz Haber, Murat Aydın, Muhammed Hanefi Dilmaç, AK Parti, Beykoz Belediye Başkan Adayı

reklam
9 Yorum
mehmet dinç09.01.2019 15:59:06

Boşuna taşınma Murat Efendi. Beykozlu seni, talan ettiğin Z.Burnu'na geri gönderecek.

Nisa09.01.2019 10:31:31

Körler sağırlar birbirini ağırlar... Birdaha ki yerel seçimde buda olmadı deyip, kim gelecek. Düşündürücü

mURAT09.01.2019 00:13:38

Ben Philosophical of doctor (Phd) Öğretim Üyesi Murat CANDEMİR-İstanbul Sayın eski Zeytinburnu Belediye Başkanımız, hakkında bir şayia dolaşmakta ortalıkta, Şöyle dediği rivayet ediliyor: Ben Tayyip'ten fazla oy aldım demekte. Saadet'den Ak Parti'ye, çok daha fazla olması gerekirdi. Başkan yardımcılarının görevleri bile belli değil, belediyeyi taşeronlaştıran da bu herif. Taşeron, bana kalırsa, Murat Aydın'ın sinsice iş görme şekli. dikkat edin Beykozlular. Şimdiki Aday'da bunun eski başkan yardımcısı: Ömer Arısoy. İkisi de birbirinden beterler. Zeytinburnu'nda Loca Mahall'in hemen yan tarafında Ziraat Bankası arkasında çöpler yığılmış, vatandaşlar şikayetçi, gariban fakir fukara, bana başka bir yerin fotoğtafını çekip kakalamak istedi. Halen aynı vaziyette o yer. ŞİMDİ ZEYTİBNURNU'NDA SULAR KESİK. GECE GELECEKMİŞ. ZKSM=ZEYTİNBURNU KÜLTÜR SANAT MERKEZİ'NDE KİM GELMİŞ, NASIL KONFERANS VERECEKMİŞ. HABİRE MESAJ. AMA GELGELELİM, SULARIN KESİLECEĞİ VEYA ARIZA DURUMUNDA NE ZAMAN SULARIN GELECEĞİ HAKKINDA SMS GELMİYOR CEB TELEFONLARINA MAALESEF, DEĞİL Mİ MURAT AYDIN. SEÇMEYİN BU ÖNDE GELEN EPİTOME'Yİ TAŞERONCU'YU.

Yusuf08.01.2019 18:03:19

Herkes kendine şu soruları sorup oyunuöyle atsın. 1- 17 senedir tek parti iktidarı var, beykozun sorunlarını çözmek mecliste 1 gün sürmez, neden çözülmedi bu vakite kadar, suçlu bld başkanları mı, yoksa iktidar mı? 2- zeytinburnunu inşaat çöplüğüne çevirdi, beykozumuzun yeşil kalmasını mı yoksa müteaahit çöplüğüne dönmesini mi istiyoruz? 3- neden sarıyer ve beykoza dışarıdan aday? Yoksa beykoza ve sarıyere yapılması planlanan rant operasyonunu bir beykozluya yaptıramayacaklarını düşünmeleri mi?

DOĞAN08.01.2019 15:37:51

Zeytinburnunun suliyetini bozan 16/9 binalarının mimarı kim acaba Beykozda Zeytinburnuna giden varmı demekki neden geldiği belli bizi yöneten başkanlar Beykozlu idi o yüzden Beykozlu yerinde kaldı kimseye dokunmadılar maalesef neden geldiği malum Beykozu Zeytinburnuna benzetecek ama Beykozlu 31 Martta musaade etmeyecek Hanifi baskanda biliyor Beykozlu geçit vermeyecek

Halil08.01.2019 10:27:54

Sn. Murat Aydın Zeytinburnu nda 3 dönem belediye başkanlığı yapmış bir kişi. Şu an arkasında bir sorun bırakmamış ve Benim tanıdığım ve köylümüz olan birçok kişi Belediye başkanları gittiği için üzülüyor ve çok şanslısınız diyorlar. Daha birşey söylemeye gerek yok Zeytinburnu o kadar uzaktada değil yapılanda ortadadır.

aydın07.01.2019 21:50:58

rantcılara yer yok zeytinburnunda yaptıkların ortada . esnaf bıkmış sende halk oh cekiyor sahi dışarı attığın hane sayısını millet unutmuş iş adamlarıyla nasıl anlaştıkların konuşuluyor beykozu nasıl sömüreceğiniz. bunlar kazanırsa vahki beykozun halina vah

Kürşat Yılmaz07.01.2019 21:12:07

Çok boş bir toplantı olmüş birtane katılımcı soramamışmı 15 senedir hem belediye hem ülkeyi hangi iktidar yönetiyor bu imar sorununu neden çözememışler her belediye seçiminde tapu imar 2b diyerek seçim kazanıyorsunuz başkada bişey demiyorsunuz sizde aynı şeyleri söylüyorsunuz.Sayin Hanifi beyde neden belediye başkan yardımcılığından istifa ettiğini bize yani kamuoyuna açıklamada bizde öğrensem Selamlar.

Ahmet07.01.2019 18:39:09

sayın Aydın 15 yıl oldu bütün oda anahtarı hükümetin elinde Ankara bu işi çözmek istemiyor..zenginlere full imar var ama Beykozda ..birde eski belediye başkanlarına

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"