İstanbul Süper Amatör Lig Klasman Grubundaki Paşabahçespor bu hafta iki maça çıkıyor. İki maç yapacak bir başka yaş kategorisi ise U19/1 Lig takımları.
İstanbul 2. Amatör Ligi’nde geçen hafta sonunda başlayan heyecan 2.hafta müsabakaları ile devam edecek. U12 Orhan Saka Ligi’nde ise geleceğin yıldız adaylarının nefesleri kesen karşılaşmaları devam ediyor.
Dost Beykoz Spor Servisi olarak TFF İstanbul tarafından paylaşılan Amatör Liglerin haftalık Bülteninden Beykoz temsilcilerimizin maçlarını sizler için derledik.
7 MART 2014 CUMARTESİ
ANADOLUHİSARI SPOR AKADEMİSİ STADI
09.00 KOŞUYOLUSPOR-SOĞUKSUSPOR U16:
ORTAÇEŞME SAHASI
09.00 ORTAÇEŞMESPOR-KOZYATAĞISPOR U16:
10.45 ÖRNEKKÖYSPOR-ALTINORDUSPOR 2.AMATÖR LİG:
İÇERENKÖY SAHASI
10.45 KOZYATAĞISPOR-DNZ. İŞLETMELERİ 2.AMATÖR LİG:
KARTAL BULVAR STADI
10.45 ATALARSPOR-GÜMÜŞSUYUSPOR U14:
14.30 ATALARSPOR-KANLICASPOR 2.AMATÖR LİG:
GÜMÜŞSUYU SHASI
12.00 BEYKOZ 1908-GÜMÜŞSUYUSPOR U12 ORHAN SAKA LİGİ:
13.00 ÖRNEKKÖYSPOR-ÇAVUŞBAŞISPOR U12 ORHAN SAKA LİGİ:
14.00 ORTAÇEŞMESPOR-ÇİĞDEMSPOR U12 ORHAN SAKA LİGİ:
15.00 KÜÇÜKSU Y.MAH-DNZ.İŞLT U12 ORHAN SAKA LİGİ:
KARTAL YUNUS STADI
12.30 KARTAL YUVASI-KÜÇÜKSU YENİMAHALLESPOR U16:
14.30 BALKAN YEŞİLBAĞLARSPOR-ÇAVUŞBAŞISPOR U19/1:
ALEMDAĞ STADI
12.30 MODAFENSPOR-ÇUBUKLUSPOR U16:
MALTEPE BAŞIBÜYÜK STADI
13.00 BOSTANCISPOR-BEYKOZ 1908 U19/1:
İSTANBUL SİTE SAHASI
13.00 FENERYOLUSPOR-RİVASPOR 2.AMATÖR LİG:
PAŞABAHÇE STADI
15.00 BEYKOZ 1908-SARIGAZİSPOR U14:
8 MART 2015 PAZAR
ORTAÇEŞME SAHASI
10.15 BEYKOZ 1908-KAVACIKSPOR U16:
KARTAL BULVAR STADI
10.15 KARTAL BLD. SPOR-GÜMÜŞSUYUSPOR U19/1:
RİVA STADI
10.45 ANADOLUKAVAĞI-ÜSKÜDAR 1919 SPOR 2.AMATÖR LİG:
12.30 GÖLLÜSPOR-SOĞANLIKSPOR 2.AMATÖR LİG:
14.30 AKBABASPOR-MALTEPE YILDIZSPOR 2.AMATÖR LİG:
ALEMDAĞ STADI
10.45 İCADİYESPOR-ÇAVUŞBAŞISPOR U16:
14.30 TAŞDELENSPOR-ÇUBUKLUSPOR U14:
KARTAL YUNUS SAHASI
10.45 KARTAL YUVASI-PAŞABAHÇESPOR U19/1:
FENERBAHÇE DEREAĞZI SAHASI
11.00 FENERBAHÇE A.Ş.-PAŞABAHÇESPOR U12 ORHAN SAKA LİGİ:
MALTEPE BAŞIBÜYÜK STADI
11.30 TAÇSPOR-ORTAÇEŞMESPOR U14:
YENİ SAHRA SUNİ ÇİM
12.00 LİBADE-PAŞABHÇESPOR U14:
PAŞABAHÇE STADI
12.00 ÇİĞDEMSPOR-MESUDİYESPOR 2.AMATÖR LİG:
GÜMÜŞSUYU SAHASI
12.00 KAVACIKSPOR-TED İST KOLEJİ U12 ORHAN SAKA LİGİ:
13.00 ÇENGELKÖYSPOR-SOĞUKSUSPOR U12 ORHAN SAKA LİGİ:
A.HİSARI AKADEMİ DIŞ SAHA
13.00 KÜÇÜKSU YENİMAHALLESPOR-KARTAL BULVARSPOR U14:
16.00 TED İST KOLEJİ-ATAŞEHİR DOĞUŞSPOR U16:
ÇAKMAK SAHASI
13.30 ÇAKMAKSPOR-GÜMÜŞSUYUSPOR U16:
A.HİSARI SPOR AKADEMİSİ STADI
14.30 ÇUBUKLUSPOR-LİBADESPOR U19/1:
DUDULLU STADI
15.00 DUDULLUSPOR-ORTAÇEŞMESPOR U19/1:
SARIYER BLD.ÇAYIRBAŞI STADI
15.30 PAŞABAHÇESPOR-GAZİ MAHALLESİ SAL KLASMAN:
11 MART 2015 ÇARŞAMBA
PAŞABAHÇE STADI
12.00 PAŞABAHÇESPOR-ALTINORDUSPOR U19/1:
ORTAÇEŞME SAHASI
15.00 ORTAÇEŞMESPOR-ÇUBUKLUSPOR U19/1:
12 MART 2015 PERŞEMBE
ORTAÇEŞME SAHASI
15.00 BEYKOZ 1908-BALKAN YEŞİLBAĞLARSPOR U19/1:
ÇAVUŞBAŞI SAHASI
15.00 ÇAVUŞBAŞISPOR-ALEMDAĞSPOR U19/1:
SELİMİYE STADI
15.00 PAŞABAHÇESPOR-TUNASPOR SAL KLASMAN:
Spor Servisi