Kavacık Spor Kulübü özel günleri boş geçmiyor

  • 0
  • 1663
Kavacık Spor Kulübü özel günleri boş geçmiyor
Kavacık Spor Kulübü özel günleri boş geçmiyor

Beykoz İlçesinde özel gün ve haftalarda yapmış olduğu sportif faaliyetler ile takdirleri toplamasını bilen Kavacıkspor 19 Mayıs Atatürk'ü Anma ve Gençlik Spor Bayramını da boş geçmedi.

Kavacıkspor 15 Temmuz Şehitler Stadında 5 takımın katılımı ile gerçekleşen anlamlı güne özel turnuvada bir birinden renkli anlar sahadan yansıdı.

Yeşil-Beyazlı Kulüpten yapılan paylaşımda turnuvaya ilişkin şu bilgi aktarımında bulunuldu ;

Kavacık Spor Kulübü olarak düzenlediğimiz 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı Turnuvamıza katılım göstererek, geçmişte yapılan fedakârlıkları yeni nesile aktarmamıza vesile olan aynı zamanda spor kültürünü ve genç nesillerin sporla buluşmasına katkı sağlayan Karabekir Spor Kulübü, İstanbul Başak Spor Kulübü, Malkoçoğlu Spor Kulübü ve Beykoz Yenimahalle Spor Kulüplerine teşekkür ederiz.

Birbirinden keyifli ve seyir zevki yüksek müsabakaların oynandığı turnuvada gruplarını lider tamamlayan Kavacık Spor Kulübü ile İstanbul Başak Spor Külübü’nün karşılaştığı final müsabakasında Kavacık Spor Kulübü U12 takımımız Muhammet Ali Kambur (3) ve Mehmet Takçı (1)nın golleri ile 4-3 kazanarak turnuva şampiyonu olmuştur.

Turnuvamıza katılan tüm takımlara, teknik ekiplere, sporculara ve tüm taraftarlara teşekkür ederiz.

Spor Servisi

Beykoz’un proje okuluna yeni dernek yönetiminden ziyaret
Önceki Beykoz’un proje okuluna yeni dernek yönetiminden ziyaret
Beykoz ekolü ve biz
Sonraki Beykoz ekolü ve biz