Beykoz İshaklıspor’un 3. Ligdeki hedefi 2. Lig

  • 0
  • 2203
Beykoz İshaklıspor’un 3. Ligdeki hedefi 2. Lig

Beykoz’u 2024 - 25 Sezonunda TFF 3. Liginde temsil etme hakkı elde eden İshaklı Spor Kulüp Başkanı bir basın açıklaması yaptı.

BİSK Başkanı Asım Özdemir ve bazı kulüp başkanlarının da katıldığı basın toplantısında konuşan Ali Cinel, sezon değerlendirmesi yaptı.

Başkan Ali Cinel yapmış olduğu basın açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

Beykoz İshaklı spor kulübü olarak yönetimimiz, teknik heyetimiz ve sporcularımız birbirimize kenetlendik ve şampiyonluğa inandık ve başardık.

Beykoz'da 1908'den beri var olan bir spor kültürü bizleri de şampiyonluk yolunda olumlu yönde etkilemiştir. Beykoz  İshaklı Sporun bu günlere gelmesine vermiş olduğunuz destekler için teşekkürlerimizi sunmak istiyoruz.

Beykoz Belediyesi, Beykoz Kulüpler Birliği, spor Kulüplerimiz, Sivil Toplum Kuruluşlarımız, Muhtarlarımız, ilçemizin iş insanları, sponsorlarımız, spor camiamız ve basın mensuplarımızın bizlere vermiş olduğu destek sayesinde birçok zorluğun üstesinden geldik.

Beykoz’un profesyonel ligde mücadele edecek olan takımı olmanın gururunu yaşıyoruz.

Şunu bilmenizi istiyoruz ki, Beykoz’u en iyi şekilde temsil etmek için elimizden gelenin en iyisini yapacağız. Beykoz’un bütün birleşenleri ile yanımızda olacağına inancımız tamdır.  Beykoz’un gururu olmaya devam edeceğiz. Bizlere bundan sonra da vereceğiniz destek için teşekkür ederiz.

Beykoz İshaklıspor Kulüp Başkanı Ali Cinel katılım sağladıkları ilk sezonda TFF Bölgesel Amatör Lig 1. Grubunu şampiyon olarak tamamlamaktan mutlu olduklarını söylerken hedeflerinin TFF 3. Liginde de aynı başarıyı gösterip TFF 2. Lige çıkmak olduğunu söyledi.

Başkan Cinel, Profesyonel Ligdeki ilk sezonlarında da Teknik Direktör Aydın Dursun ile yola çıkma düşüncesinde olduklarını aktarırken takımda kalmasını istedikleri futbolculara bu düşüncelerini de ilettiklerini söyledi.

TFF 3. Lig takımlarına iletilen dar bölgeli ve Türkiye Geneli bir maç trafiği ile ilgili görüşlerinin Türkiye Geneli takımlar ile aynı grupta mücadele etmek olduğunu söyledi.

Beykoz İlçesine yeniden Profesyonel Ligde mücadele eden bir takımı kazandırdıklarını hatırlatan Başkan Ali Cinel, bu anlamda ligdeki eski köy statülü yeni mahalle konumu ile belki de tek takım olduklarına dikkat çekti.

İlk etaptaki hedeflerinin Köy / Mahalledeki çocukların spor ile buluşturulması olduğunu ancak ilerleyen süreçte hedef büyüttüklerini ve TFF Bölgesel Amatör Lige Bağcılarspor'un lige katılım hakkını alarak katılım sağlayıp şampiyon olduklarını hatırlatan Başkan Cinel sezon boyu yaptıkları müsabakalara gelip destek veren, tecrübeleri ile katkıda bulunan tüm Kulüp Başkanlarına teşekkürlerini iletti.

Spor Servisi

Beykozlu spor adamı TFF programında konuştu
Önceki Beykozlu spor adamı TFF programında konuştu
Beykoz Nöbetçi Eczaneler Haziran 2024
Sonraki Beykoz Nöbetçi Eczaneler Haziran 2024