Kültür

Erol Aydoğan’dan muhteşem gala…

Erol Aydoğan’dan muhteşem gala…
2014.08.04 00:00
| | |
11594

Erol Aydoğan “Anahtar” adlı ilk albümünün Gala Gecesi’nde büyüledi. Beykozlu sanatçı Erol Aydoğan sanat yaşamının 18. Yılında çıkardığı ilk albümü “Anahtar”ın Gala Gecesi’nde yüzlerce seveniyle buluştu...

Çavuşbaşı Kasrı’nda gerçekleştirilen gecede yaklaşık 700 kişilik davetli gurubuna seslenenErol Aydoğan birbirinden değerli bestelerini de dinleyicilerinin beğenisine sundu. 

Erol Aydoğan sahne almadan önce Ordu yöresine ait halk oyunları gösterisinin de yapıldığı gece de sanatçı dostları da kendisini yalnız bırakmadı. Dadali Show ve ünlü Radyo Programcısı Afrikalı Ali tarafından sunulan Gala Gecesi’nde sahne alan isimler arasında Beykozlu sanatçı Fatih Yaman’da yer aldı.

Özellikle Ordu Mesudiyeli hemşerilerinin desteğini aldığı görülen Erol Aydoğan’ın sponsorları arasında da Özer TurizmÇelebi İnşaatPaşalı Marketleri ve Hedef Mobilya önde gelen isimler arasındaydı.

Albümde bulunan ‘Yol Üstünde Duramam’ adlı eserin klibinin de gösterime sunulduğu gece de Erol Aydoğan başta albüme ismini veren “Anahtar” adı eseri olmak üzere birçok şarkısını dinleyicileri ile paylaştı. Beykoz da yılların müziğe vermiş bir isim olarak sanatçı kişiliği ile takdir toplayan Aydoğan’ın sahne performansı da görülmeye değerdi. Ekin TV ve Ordu 52 TV’den canlı olarak da yayınlanan Gala Gecesi’nde “Anahtar” adlı albüm büyük beğeni topladı.

 

Başta Beykoz Mesudiyeliler Derneği olmak üzere birçok derneğin de destek verdiği gecedeÇiğdem Mahallesi Muhtarı Murat Erdal, Akbaba Muhtarı Yüksel Kılıç ve Gümüşsuyu Muhtarı Ahmet Soylu, CHP Beykoz Belediye Başkan Adayı Prof. Dr. Hüseyin Öztürkve eşi Dost Beykoz yazarları Mehmet Ali Anafarta ve Bilgehan Murat Miniç’te geceye katılan isimler arasındaydılar… 

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Albüm, Anahtar, Beykoz, Çavuşbaşı Kasrı, Erol Aydoğan, Gala

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"