Yaşam

Yaşam

Beykoz Belediyesi'nden Tokatköy'e Şok

Beykoz Belediyesi, Tokatköy Mahallesi’nde Şok Hizmet çalışmaları kapsamında gün boyu çevre ve cadde düzenleme çalışmaları yaptı.

Yaşam

Ayşe Ergül'ün babası vefat etti

Beykoz Belediye Başkanı Muharrem Ergül’ün eşi Ayşe Ergül’ün babası Polat Türkoğlu, Cumartesi akşamı saat 1.30’da Gümüşsuyu’nda ki evinde vefat etti.

Yaşam

Kadını Güçlendirme Seminerleri başladı

Siyasette daha fazla katılım ve söz hakkı için “Kadını Güçlendirme Seminerleri”nin ilki Bakan Nimet Çubukçu'nun katılımıyla Beykoz’da başladı.

Yaşam

Milli Görüş’ün kurucusu Başaran vefat etti

Geçirmiş olduğu rahatsızlıktan dolayı 3 yıldır tedavi gören Avrupa Milli Görüş Teşkilatı’nın kurucularından olan Ahmet Başaran vefat etti.

Yaşam

Ergül’den Büyükelçi ziyareti

TDBB Başkan Yardımcısı ve Beykoz Belediye Başkanı Muharrem Ergül Ankara’da Türkmenistan ve Özbekistan Büyükelçileriyle bir araya geldi.

Yaşam

Kanlıca’da sıcak bir gece

Anadoluhisarı Turizm Kalkındırma Derneği’nin yönetim, denetim ve disiplin kurulu üyeleri düzenlenen yemekte bir araya geldi.

Yaşam

ISO 9001: 2000 Bayrağı göndere çekildi

Beykoz Belediyesi, belediyecilik alanında yürüttüğü hizmet ve çalışmalarını Uluslararası Standart Organizasyonu (ISO) kalite belgesi ile taçlandırdı.

Yaşam

Polis Haftası etkinlikleri başladı

Türk Emniyet Teşkilatı’nın 163. Kuruluş Yıldönümü kutlamaları, Beykoz Emniyet Müdürlüğü’nün düzenlediği bazı etkinliklerle başladı.

Yaşam

Beykoz’da da rejim tehlikede mi?

Cumhuriyet’in elden gittiğini iddia ederek düzenlenen mitinglerin perde arkasındaki lideri Tuncay Özkan Beykoz’da örgütlenmeye çalışıyor.

Yaşam

Kar yağdı balıklar karaya vurdu

Beykozlu balık meraklıları sahilde sabahladı. Beykoz sahillerine inen balık meraklıları, olta atmadan kısa süre içinde kovalarını balıkla doldurdu.

Yaşam

İşadamı Ali Nuri Çolakoğlu intihar etti

Türkiye Ekonomi Bankası’nın (TEB) kurucularından işadamı Ali Nuri Çolakoğlu, Beykoz sahil yolunda bulunan boş bir arazide ölü olarak bulundu.

Yaşam

'İch bin auch heute Beykozerin'

Almanya’nın Mulheim an der Ruhr kenti ile Beykoz’un “Kardeş Şehir” görüşmeleri Hidiv Kasrı’nda atılan imzalarla resmileşti.

Yaşam

ADD, Uğur Mumcu’yu andı

Atatürkçü Düşünce Derneği Beykoz Şubesi, Karya Kültür Merkezi’nde düzenlediği programla Araştırmacı Gazeteci Yazar merhum Uğur Mumcu’yu andı.

Yaşam

Dernekler bu kez de iktidarın kapısını çaldı

Geçtiğimiz günlerde MHP ve DSP'yi ziyaret eden bazı dernek başkanları bu kez de iktidar partisinin kapısını çalarak sorunların çözümü için destek istedi.

Yaşam

İmam nikahlı eşini boğarak öldürdü

İmam nikahlı eşi Tuğçe Akkurt’u, kendisinden izinsiz Erzurum’a gitti diye atkısıyla boğarak öldürdü.

Yaşam

Bayan Ergün sivil toplumla el ele

Beykoz Kaymakamı Aydın Ergün’ün eşi Necla Ergün, yeni kurulan Sevgi Çemberi Derneği’ni ziyaret ederek, sosyal çalışmalarla ilgili bilgi aldı.

Yaşam

Giresunlular’dan Ergül’e kınama toplantısı

Daha önce Giresunlulara yönelik farklı bir politika uygulandığını iddia ederek çeşitli girişimlerde bulunan Beykozlu Giresunlular Derneği yeni bir çıkış yaptı.

Yaşam

Soğuksu Mahallesi’de tapularına kavuştu

İncirköy’deki 37 aileye tapularının dağıtılmasının ardından Soğuksu Mahallesi'ndeki 52 hane sahibi daha tapularına kavuştu.

Yaşam

Beykoz Belediyesi’ne Türkçe ödülü

Beykoz Belediye Başkanı Muharrem Ergül'e mecliste alınan karar doğrultusunda Feridun Karakaya Sahnesi’nde TDK Onurluğu ve plaket verildi.

Yaşam

İşadamı doğduğu yere defnedildi

53 yaşında hayata veda eden Beykozlu işadamı Mehmet Kurt, doğduğu köy olan Mahmutşevketpaşa’da toprağa verildi.

Yaşam

Abdullah Baki’nin cenazesinde izdiham

Beykoz Belediye Başkan Yardımcısı Yüksel Baki’nin, ani ölümüyle Beykoz’u sarsan 19 yaşındaki oğlu Abdullah Baki’nin cenazesinde izdiham yaşandı.

Yaşam

Beykoz’da Asayiş operasyonu sürüyor

Beykoz Emniyet Asayiş Şube Ekipleri’nin düzenlediği operasyonda 17 kg. esrar, 2 adet ruhsatsız silahla birlikte dört kişi ele geçildi.

Yaşam

Tapu çalışmaları devam ediyor

İncirköy ve Soğuksu Mahalleleri’nde neredeyse 50 yıldır kangren haline dönen mülkiyet çalışmaları bütün hızıyla devam ediyor.

Yaşam

Çiftehavuzlar Deresi ıslah ediliyor

Sağanak yağışlar nedeniyle 2004 yılında taşarak birçok evi sular altında bırakan Çiftehavuzlar Deresi ıslah ediliyor.

Yaşam

Senin de bir ağacın olsun

Trakyalılar Derneği tarafından bir süre önce Karlıtepe’de meydana gelen orman yangını sonucunda tahrip olan bölge yeniden ağaçlandırıldı.

Yaşam

Ortaçeşme'de 4 araç kundaklandı

İstanbul’un değişik bölgelerinde meydana gelen araç kundaklama olayları dün akşamda Beykoz Ortaçeşme’de yaşandı.

Yaşam

Siyasiler bayramlaştı, dernekler et dağıttı

Siyasi partiler, bayramları halka bir araya gelmek için fırsat olarak değerlendiriyor, dayanışma dernekleri ise yardımlarla anlam kazandırıyor.

Yaşam

KDM’de yoksulları sevindirdi

Beykoz Belediyesi Kadın Dayanışma Merkezi, Kurban Bayramı öncesi ihtiyaç sahibi 450 vatandaşımıza giyecek yardımında bulundu.

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"