Yaşam

Yaşam

Beykozlular Mustafa Cihat, konserinde bir araya geldi

Beykoz Belediyesinin düzenlediği Ramazan Etkinlikleri çerçevesinde çeşitli animasyon gösterileri Ramazan Sokağında yer aldı.

Yaşam

İftar sofrası Soğuksu ve Alibahadır’da kuruldu

Her Ramazan 7’den 70’e ilçe sakinlerini buluşturan Sokak İftarları’nın bu yıl ki ilk adresi Soğuksu ve Alibahadır Mahalleleri oldu.

Yaşam

Beykoz’da Yetim Gülerse Dünya Güler

İHH Beykoz Temsilciliği, Beykoz Kaymakamlığı ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nün organizesiyle yetim çocuklar boğaz turuna çıktı.

Yaşam

Anne Pakize Oral son yolculuğuna uğurlandı

Beykoz Belediyesi Meclis Üyesi, Başkan Danışmanı ve İlim Yayma Cemiyeti Yönetim Kurulu Üyesi Nevzat Oral'ın annesi Pakize Oral, son yolculuğuna uğurlandı.

Yaşam

Beykoz'da mahalleli iftar sofralarına buluşacak

Beykoz Belediyesi her yıl olduğu gibi bu yılda iftar sofralarını mahalle aralarında kuruyor.

Yaşam

Beykoz Belediyesinden öğrencilere çevre ödülü

Beykoz Belediyesi, "Yeşil Okul" projesi çerçevesinde Beykoz Çayırında düzenlediği etkinlikle öğrencileri ödüllendirdi.

Yaşam

Beykoz Konseyi anneleri ağırladı

Ayetullah Keser Özel Eğitim İş Uygulama Merkezi öğrenci velilerinin Anneler Günü, Beykoz Kent Konseyinin düzenlediği etkinlikle kutlandı.

Yaşam

Beykoz Acarkent'te Bahar karnavalı

Beykoz Acarkent Mahallesinde baharın gelmesi ve havaların ısınmasının ardından 'bahar karnavalı' düzenlendi.

Yaşam

Beykoz'da temsili askerlik eğitimi yapıldı

Engelliler Haftası nedeniyle Beykoz Anadolukavağında bulunan İstanbul Boğaz Komutanlığı'nda temsili askerlik eğitimi yemin töreni gerçekleştirildi.

Yaşam

Beykoz Riva'da tır kazası... 1 kişi öldü

Beykoz Riva yolu üzerinden Yavuz Sultan Selim Köprüsü yönüne ilerleyen tır uçuruma yuvarlandı, 40 yaşındaki şoför hayatını kaybetti.

Yaşam

Beykoz Belediyesi’nde vefa geleneği sürüyor

Beykoz Belediyesi emekli personeli " Vefa Yemeği”nde bir araya geldi. Kurumdan emekli olan personelin ağırlandığı buluşmada eski dostlar ve anılar yâd edildi.

Yaşam

Beykoz’da hareket… Konu Göksu deresi

Elmalı Barajı’ndaki bakım çalışmalarından dolayı suyu çekilen Tarihi Göksu Deresi Beykoz Belediyesi’ni harekete geçirdi.

Yaşam

Beykoz'un Mazıdağlı kardeşleri İstanbul'da

Mazıdağı Belediyesi, daha önce il dışına çıkmayan 28 vatandaşı Beykoz'a gönderdi, misafirleri Başkan Çelikbilek'in eşi Ayşe Çelikbilek ağırladı.

Yaşam

Beykoz, Abdullah Gül ile üzüldü

Cumhurbaşkanlığı görevinde yedi yılı doldurmasının ardından Beykoz'a yerleşen Abdullah Gül, baba acısıyla sarsıldı.

Yaşam

ICA, Beykoz'da yeşile yeşil katıyor

ICA ve İstanbul Orman İşletmeleri Bölge Müdürlüğü ile birlikte Yavuz Sultan Selim Köprüsü, bağlantı yollarında ağaçlandırma töreni Beykoz Riva'da gerçekleştirildi.

Yaşam

Beykoz faciasında herkes beraat etti

Beykoz'da Koru içindeki bir kafenin bahçesindeki üç kişinin devrilen ağacın altında kalarak hayatını kaybetmesiyle ilgili davada yargılanan 5 memur beraat etti.

Yaşam

Beykoz’da din adamlarını buluşturan düğün…

Beykoz Yenimahalle, Peksimetci Salih Ağa Camii İmamı H. Rıfat Kaya’nın oğlu Oğuzkağan Kaya, nişanlısı Elif Dilsiz ile evlendi.

Yaşam

Beykoz Çiftehavuzlar’a yeni çevre düzenlemesi

Beykoz Belediyesi, Çiftehavuzlar Deresi’nin çevresini yürüyüş yolları, duvar imalatı ve korkuluk çalışmalarıyla düzenli ve temiz bir çehreye kavuşturdu.

Yaşam

Kanlıca'daki yalı tadilatları Boğaziçi Kanunu'na aykırı

Ebru Gündeş ve Reza Zarrap'a ait olan Kanlıca'daki yalılara yapılan tadilatların Boğaziçi Kanunu'na aykırı olduğu yönünde görüş bildirildi.

Yaşam

Beykoz Sahillerinin sevimli misafirleri

Havaların ısınmasıyla yavrulayarak İstanbul Boğazı'nda yerlerini alan ördekler Beykoz sahiline geldi. Ördekler Beykoz’da vatandaşların ilgi odağı oldu.

Yaşam

Beykozlu Milli Sporcu duygulu anlar yaşadı

Beykozlu Milli Tenisçi Ebru Bulgurcu, Optimum Tenis Akademisinde düzenlenen turnuvada 2. Oldu, Kent Konseyi tebrik etmek için plaket verdi.

Yaşam

Dilmaç, Medine’de Kuran-ı Kerim müzesini gezdi

İBB ve Beykoz belediyesi meclis üyesi Muhammed Hanefi Dilmaç, önceki hafta Umre yapmak üzere gitmiş olduğu kutsal topraklarda Medine Kuran-ı Kerim müzesini gezdi.

Yaşam

Adem Öztürk’ün annesi toprağa verildi…

Beykozlu iş adamı Kadir Öztürk ve Beykoz Meclis Üyeleri Derneği Başkanı Adem Öztürk’ün anneleri Hamdiye Öztürk vefat etti.

Yaşam

Kayıp Ali Bülbül'ün cesedi bulundu

Beykoz’da, kız arkadaşıyla hastaneye giden Ali Bülbül, hastaneden çıktıktan sonra ortadan kaybolmuştu. Gencin denizde cesedi bulundu.

Yaşam

Beykoz'un ulaşım ağı genişliyor

İETT ve Beykoz Belediyesi Beykoz'un ulaşım ağını genişletmek için çalışmalarına devam ediyor.

Yaşam

Beykoz’un gündeminde Çavuşbaşı var!...

Önceki hafta Çavuşbaşı Kasrı’nda yapılan istişare toplantısının ardından bu kez de Kavacık Limak Otelde Çavuşbaşı imar planları için bir çalıştay yapıldı

Yaşam

Beykoz'un iki kafadarı... Yazıcıoğlu'nun talebeleri

Dost Beykoz yazarı, kaptan Bilgehan Murat Miniç ve sigortacı Fatih Kocaoğlu. Biri sigortacı diğeri şehir hatlarında kaptan.

Yaşam

Beykoz'a bir otobüs hattı daha ekleniyor

Beykoz'a yeni bir İETT hattı daha geliyor. Çubuklu-Kavacık arasına Beykoz Belediyesi'nin girişimleriyle yeni bir otobüs hattı ekleniyor.

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un hür gazetesi"