Yaşam

Yaşam

Sivil toplum örgütleri OFD için kenetlendi

Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği Beykoz Şubesi’nin “Ulaşamadığımız Engelli Kalmasın Kampanyası” kapsamında yapılan gece büyük ilgi gördü.

Yaşam

STK'lar Beykoz için ne yapıyor - 2

Beykoz’da eğitime yönelik hizmet üreten tek sivil toplum örgütü olan Beykoz Eğitime Destek Derneği BEDES’i tüm yönleri ve hizmetleriyle sorguluyoruz…

Yaşam

Gideceğim yere beni götürür müsün?

OFD Beykoz Şubesi, Kaymakam Aydın Ergün başkanlığında düzenlemiş olduğu toplantıda OFD’ye alınması düşünülen araç için destek istedi.

Yaşam

Aysel Can Ekşi yeniden TÜKODER Başkanı

TÜKODER Beykoz Şubesi 7. Olağan Kongresi’ni Karya Sinema Salonu’nda yaptı. Kongrede tek aday olan Aysel Can Ekşi başkanlığa yeniden seçildi.

Yaşam

Emniyet camiasında bayram sonrası

Bayram süresince yoğun çalışan Beykoz Emniyet Müdürlüğü ekipleri bayramlaşmasını bayram sonrası yapabildi.

Yaşam

Toplam kalite eğitimleri sürüyor

Beykoz Belediyesi tarafından verilen hizmet içi toplam kalite eğitimlerini tamamlayan 170 belediye personeli sertifikalarını aldı.

Yaşam

İncirköy ve Soğuksu’ya 61 tapu daha

İncirköy ve Soğuksu Mahalleleri’nde 2 bin evin kullanıcılarına devredilmesi işlemleri bugün de devam etti ve 61 aile tapularına kavuştu.

Yaşam

Kaşıtoğlu gençlere 80’leri anlattı

Dost Beykoz Yazıişleri Müdürü Muharrem Kaşıtoğlu geçtiğimiz günlerde 8. baskısı yapılan “60’lar Hikaye, 70’ler Terane, 80’ler Şahane” adlı kitabını anlattı.

Yaşam

Kralın son eşi Arzu Aslan’ın villası soyuldu

Fahrettin Aslan’ın son eşi Arzu Aslan, Kavacık Otağtepe’deki villasından hırsızlık yapıldığı gerekçesiyle polise başvurdu.

Yaşam

Aşırı hız ölümle sonuçlandı

Kavacık’ta, aşırı hız nedeniyle meydana gelen trafik kazasında Sabri Fenerli isimli vatandaş hayatını kaybederken, Ahmet Kök'de yaralandı.

Yaşam

Başkan eşleri konferansta buluştu

Doç. Dr. Nihat Hatipoğlu, Beykoz Sevgi Çemberi Derneği’nin düzenlemiş olduğu konferansa konuşmacı oldu. Konferansa belediye başkanlarının eşleri de katıldı.

Yaşam

Çuval içindeki kadın namus kurbanı

Üç gün önce Yenimahalle’de çuval içinde ölü olarak bulunan kadının failleri yakalandı. Beykoz Emniyet Müdürlüğü’nce yakalan zanlılar savcılığa sevk edildi.

Yaşam

Ecr-i Misil mağdurlarına örtülü af

Taşınmazların kullanımı nedeniyle sürekli olarak devlete borçlanan Ecr-i Misil mağduru vatandaşlara örtülü af geldi.

Yaşam

Beykoz’a yerli turist akını

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın hemşerileri olan Rize Güneysulular Büyükşehir Belediyesi Beykoz Koru Tesisleri’nde bir araya gelerek hasret giderdi.

Yaşam

Beykoz Köstebeği hızla ilerliyor

Beykoz sahillerinin atıksu ve çevre kirliliği sorununu çözmek için başlatılan atıksu inşaatında çalışan köstebek makine hızla ilerliyor.

Yaşam

Beykoz Belediyesi'nden Tokatköy'e Şok

Beykoz Belediyesi, Tokatköy Mahallesi’nde Şok Hizmet çalışmaları kapsamında gün boyu çevre ve cadde düzenleme çalışmaları yaptı.

Yaşam

Ayşe Ergül'ün babası vefat etti

Beykoz Belediye Başkanı Muharrem Ergül’ün eşi Ayşe Ergül’ün babası Polat Türkoğlu, Cumartesi akşamı saat 1.30’da Gümüşsuyu’nda ki evinde vefat etti.

Yaşam

Kadını Güçlendirme Seminerleri başladı

Siyasette daha fazla katılım ve söz hakkı için “Kadını Güçlendirme Seminerleri”nin ilki Bakan Nimet Çubukçu'nun katılımıyla Beykoz’da başladı.

Yaşam

Milli Görüş’ün kurucusu Başaran vefat etti

Geçirmiş olduğu rahatsızlıktan dolayı 3 yıldır tedavi gören Avrupa Milli Görüş Teşkilatı’nın kurucularından olan Ahmet Başaran vefat etti.

Yaşam

Ergül’den Büyükelçi ziyareti

TDBB Başkan Yardımcısı ve Beykoz Belediye Başkanı Muharrem Ergül Ankara’da Türkmenistan ve Özbekistan Büyükelçileriyle bir araya geldi.

Yaşam

Kanlıca’da sıcak bir gece

Anadoluhisarı Turizm Kalkındırma Derneği’nin yönetim, denetim ve disiplin kurulu üyeleri düzenlenen yemekte bir araya geldi.

Yaşam

ISO 9001: 2000 Bayrağı göndere çekildi

Beykoz Belediyesi, belediyecilik alanında yürüttüğü hizmet ve çalışmalarını Uluslararası Standart Organizasyonu (ISO) kalite belgesi ile taçlandırdı.

Yaşam

Polis Haftası etkinlikleri başladı

Türk Emniyet Teşkilatı’nın 163. Kuruluş Yıldönümü kutlamaları, Beykoz Emniyet Müdürlüğü’nün düzenlediği bazı etkinliklerle başladı.

Yaşam

Beykoz’da da rejim tehlikede mi?

Cumhuriyet’in elden gittiğini iddia ederek düzenlenen mitinglerin perde arkasındaki lideri Tuncay Özkan Beykoz’da örgütlenmeye çalışıyor.

Yaşam

Kar yağdı balıklar karaya vurdu

Beykozlu balık meraklıları sahilde sabahladı. Beykoz sahillerine inen balık meraklıları, olta atmadan kısa süre içinde kovalarını balıkla doldurdu.

Yaşam

İşadamı Ali Nuri Çolakoğlu intihar etti

Türkiye Ekonomi Bankası’nın (TEB) kurucularından işadamı Ali Nuri Çolakoğlu, Beykoz sahil yolunda bulunan boş bir arazide ölü olarak bulundu.

Yaşam

'İch bin auch heute Beykozerin'

Almanya’nın Mulheim an der Ruhr kenti ile Beykoz’un “Kardeş Şehir” görüşmeleri Hidiv Kasrı’nda atılan imzalarla resmileşti.

Yaşam

ADD, Uğur Mumcu’yu andı

Atatürkçü Düşünce Derneği Beykoz Şubesi, Karya Kültür Merkezi’nde düzenlediği programla Araştırmacı Gazeteci Yazar merhum Uğur Mumcu’yu andı.

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un hür gazetesi"