Güncel

Çelikbilek, Belediye Başkanlarını Beykoz'da ağırladı

Çelikbilek, Belediye Başkanlarını Beykoz'da ağırladı
04.10.2017 18:00
| | |
3875

Foto galeri

Her ay olağan olarak gerçekleştirilen İstanbul Anadolu Yakası Belediye Başkanları, toplantısı Beykoz Çavuşbaşı Kasrı'nda gerçekleştirildi.

Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek’in ev sahipliğinde gerçekleştirilen toplantı da Anadolu Yakası Belediye Başkanları, hizmetler ve projeler hakkında bilgi aktarıp, fikir alışverişinde bulundu. Belediyeler arasında işbirliği, koordinasyon ve yardımlaşmayı sağlamak üzere her ay yapılan toplantıda, kent hizmetlerine ortak akılla üretilen çözümler masaya yatırıldı.

Anadolu Yakası Belediye Başkanları toplantısına Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, Şile Belediye Başkanı Can Tabakoğlu, Sultanbeyli Belediye Başkanı Hüseyin Keskin, Pendik Belediye Başkanı Kenan Şahin, Tuzla Belediye Başkanı Şadi Yazıcı, Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz ve Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen’in yanı sıra AK Parti İl Yürütme Kurulu Üyesi ve Yerel Yönetimler Başkanı Ahmet Cin, AK Parti İl Yönetim Kurulu Üyesi Habil Yazıcı katıldı.

Belediye başkanlarının farklı belediye hizmetleri konusunda istişareler yaptığı, ortak sorunların ve çözüm önerilerinin görüşüldüğü toplantıda, aynı zamanda yerel yönetim alanındaki güncel gelişmeler de ele alındı.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Güncel Haber, Gündem, Olağan, İstanbul Anadolu Yakası Belediye Başkanları, Toplantı, Çavuşbaşı Kasrı

2 Yorum
Hasan Tas05.10.2017 23:27:41

Acaba 1 ay sonra o resimdekilerin kac tanesi istifa etmis olacak?

Muro 05.10.2017 21:11:41

YAR SACLARIN LÜLE LÜLE BÜYÜKŞEHİR SANA GÜLE GÜLE. MART AYINDA 2019 .

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un hür gazetesi"