Yaşam

Beykoz'da plajlar doldu taştı... Nem oranı % 92

Beykoz'da plajlar doldu taştı...  Nem oranı % 92
07.08.2017 10:24
| | |
3731

Hafta sonu aşırı sıcak ve nem oranının yüksekliği Beykoz halkını bunalttı... Beykoz'da sokaklar boşaldı, insanlar plajlara akın etti.

Beykoz’da yüzde 92 oranında nem görülürken, nemin yüksekliği nedeniyle 37 derece olan hava sıcaklığı çok daha fazla hissedildi. Sıcaktan bunalan vatandaşlar Beykoz sahillerine akın etti. Riva, Poyrazköy gibi yerlerde plajları dolduran vatandaşların yanı sıra bazıları da sahillere akın attı. Sadece deniz kenarları değil, yeşil alanlar da doldu taştı.

Sokaklar boşaldı

İstanbul’da 40 derece olarak hissedilen hava sıcaklığı, nemin yüzde 92’yi bulmasıyla sokaklar ve ana caddeler boşaldı, vatandaşlar sahilleri doldurdu. Sahillerde yoğunluk oluşması üzerine zabıta ve cankurtaran ekipleri de tedbirlerin en üst seviyeye çıkarttı.

 Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Gazeteleri, Riva Plajı, Poyrazköy Plajı, Nem, Oran, Yüksek

1 Yorum
kemal cebeci09.08.2017 11:29:30

2 koy diye tabir edilen ve belediyenin işlettiği söylenen plajın duşları ve tuvaletleri içler acısı, afrika ülkelerinden bile kötü durumda, girişte kabadayı tipinde bir görevli, arabanın içindeki sineğe, kediye, köpeğe bile bilet kesmeye meyilli, kültür seviyesi düşük, sadece paraya endeksli bir görevli. aklım almıyor, kaldırımlara harcanan paraların bir kısmı bu güzel sahillerimize harcansa, ne kaybederiz, insanlar duşlarda tertemiz yıkansalar, tuvalet ihtiyaçlarını karşılasalar, hani temizlik imandan gelirdi, beykozumuza yakışmıyor bu gibi plajlar, belediyenin yetkilileri buralarda denize girmiyorlar sanırım,bu rezilliği yaşamıyorlardır, bizi Beykozlu olmaktan utandırmayın ey çorba, kömür beyaz eşya dağıtıcıları, Ramazan davulcuları, başınızı kumdam çıkarın, ya bu koyları yaşanabilir hale getirin yada kapatın, rezilliğe bir son verin. hafta sonu gidin gözlerinizle yaşanan pisliği görün. yuh olsun

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un hür gazetesi"