Spor

Beykoz amatörleri 2-3 Aralık 2017 maç programı

Beykoz amatörleri 2-3 Aralık 2017 maç programı
29.11.2017 18:14
| | |
1835

Beykoz amatörleri 2 -3 Aralık tarihlerindeki hafta sonunda oynayacakalrı maç programları ve stadyumlar belli oldu.

Buna göre hafta sonu maç programı şöyle oluştu:

2 Aralık 2017 Cumartesi

Alemdağ Stadı

13.30: Çekmeköy Bld. Alemdağspor - Beykoz Yenimahallespor U14 B Ligi:

 

Ataşehir Doğuş Tesisleri

13.00: İstanbul DSİ - Rivaspor U12 Ligi:

 

Bulvar Mimar Kubilay Köse Stadı

14.30: Kartal Belediyespor - OrtaçeşmesporSAL:

 

Çakmak Sahası

14.00: Karabekirspor - Çavuşbaşıspor U16 B Ligi:

 

Çavuşbaşı Stadı

12.30: Çengelköyspor - Paşabahçespor U16 A Ligi:

14.30: Çubukluspor – Gültepespor SAL:

 

Gümüşsuyu Sahası

12.00: Çavuşbaşıspor - Üsküdar Salacak U12 Ligi:

13.00: Kirazlıtepespor - Beykoz 1908 U12 Ligi:

 

Karabekir Sahası

12.00: Çamlıcaspor - Örnekköyspor U12 Ligi:

13.00: Yamanspor - Denizcilik İşlt SK U12 Ligi:

 

Kartal Yunus Sahası

10.30: Kartal Elçispor - Gümüşsuyuspor U14 B Ligi:

 

Kavacık 15 Temmuz Şehitleri Stadı

12.00: Çubukluspor - Dudulluspor U14 A Ligi:

15.00: A.Hisarı İdmanyurduspor - İdealtepespor 1. Amatör Lig:

 

Ortaçeşme Sahası

12.00: Ortaçeşmespor - Pendik Yenişehir Gençlik U14 B Ligi:

13.30: Beykoz 1908 - Selimiyespor U16 A Ligi:

 

Paşabahçe Stadı

14.30: Soğuksuspor - Gültepe Özgençlikspor SAL:

 

Pendik Bld.Çamlık Stadı

14.30: Kurtköyspor - Kavacıkspor SAL:

 

Sarıgazi Stadı

14.30: Sarıgazispor - Gümüşsuyuspor 1.Amatör Lig:

 

Bayrampaşa İBB Stadı

12.30: Nişantaşıspor - Beykoz 1908 A.Ş. SAL:

 

3 Aralık 2017 Pazar

 

Ataşehir Doğuşspor Tesisleri

14.00: Barbarosspor - TED İstanbul Koleji SK U12 Ligi:

 

Gümüşsuyuspor Sahası

12.00: Çubukluspor - Valide Tayfunspor U12 Ligi:

13.00: Gümüşsuyuspor - Rüzgarlıbahçespor U12 Ligi:

14.00: Sitespor - Beykoz Yenimahallespor U12 Ligi:

 

Kavacık 15 Temmuz Şehitleri Stadı

12.00: Kavacıkspor - Maltepe Belediyespor U16 A Ligi:

15.00: Kanlıcaspor - Pendik Güllübağlarspor 1.Amatör Lig:

 

Kaynarca Sahası

14.30: İstanbul Ağrıspor - Çavuşbaşıspor 1.Amatör Lig:

 

Maltepe Başıbüyük Stadı

12.00: Maltepe Yıldızspor - Denizcilik İşletmeleri SK 1.Amatör Lig:

 

Ortaçeşme Sahası

15.00: Gümüşsuyuspor - Ortaçeşmespor U16 B Ligi:

 

Paşabahçe Stadı

12.30: İstanbul Mesudiyespor - Osmaniye İstiklal SAL:

14.30: Paşabahçespor – Kartaltepespor SAL:

 

Sarıgazi Stadı

14.30: Sancaktepe Ziganaspor - Çubukluspor U16 A Ligi:

 

Sultanbeyli 75.Yıl Stadı

11.00: Sultanbeylispor - Çavuşbaşıspor U14 B Ligi:

Spor Servisi 

Anahtar Kelimeler: Beykoz Spor haberleri, Amatör, Maç Programı


DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"