Çubukluspor U17 kazanmaya devam ediyor

  • 0
  • 1537
Çubukluspor U17 kazanmaya devam ediyor

İstanbul Amatör Ligleri U17 Yaş A Kategorisi 16. Grubunun Lideri Çubukluspor hafta içi hafta sonu demeden kazanmaya devam ediyor.

Mor-Sarılı ekip hafta içi karşılaşması için Tuzla deplasmanındaydı.  Tuzla Yıldızspor ile yapılan müsabakayı 1-0 kazanan Beykoz İlçesi temsilcisi en yakın rakibinin önünde 4 puanlım avantajını korumakta.

Saygın Cergenç yönetiminde çıktığı 10 maçın 9'undan galibiyet 1'inden ise beraberlikle ayrılan Çubukluspor U17 Yaş Takımı rakip filelere 29 gol bırakırken kalesinde ise sadece gol gördü.

Beykoz'un altyapı, Akademi Takımları ile özel bir yeri olan Çubuklu Spor Kulübü bu sezon U17 Yaş Grubu Takımı ile de Müzesine bir Şampiyonluk Kupası daha katma düşüncesinde.

Çubukluspor Kulüp Başkanı Coşkun Tosun başarılı bir sezon geçiren U17 Yaş Genç Takımı ile gurur yaşadıklarını söylerken, "Ben bu takımdan da profesyonel liglere gidecek oyuncular olduğu düşüncesindeyim. Bu ana kadar kalemizde tek gol görmemiz bizi bu kategoride bize ayrı bir mutluluk katmakta. Saygın Hocamız ve futbolcu kardeşlerimi kutluyorum, yolun sonu şampiyonluk ve bunun için de kısa bir zaman kaldı" diye konuştu.

Spor Servisi

Beykoz İshaklıspor 180 dakikanın hesabını yapıyor
Önceki Beykoz İshaklıspor 180 dakikanın hesabını yapıyor
İstanbul Valisinin Beykoz mesaisi
Sonraki İstanbul Valisinin Beykoz mesaisi