Beykoz’un iki masterler takımı karşılaştı

  • 0
  • 1275
Beykoz’un iki masterler takımı karşılaştı
Beykoz’un iki masterler takımı karşılaştı
Beykoz’un iki masterler takımı karşılaştı
Beykoz’un iki masterler takımı karşılaştı

Beykoz Stadı hafta içinde ilçenin 2 masterler Takımının mücadelesine sahne oldu.

Boğazın Yargıçları Masterler Takımı, Kanlıca Masters Takımının konuk ederken oldukça tempolu ve çekişmeli geçen müsabakayı Kanlıca Masters son bölümde bulduğu gollerle 4-2 kazandı.

Dk.5 Boğazın Yargıçları Masterler etkili bir sağ kanat atağına çıktı, Muhittin topla buluştuktan sonra Kaleci Ömer'in yanından yerden bir vuruş yapsa da son anda çizgi önünde kademede olan Şahin topu çıkardı.

Dk.10 Sol kanattan gelişen Kanlıca Masters Takımı atağında Caner ile verkaça giren Burak Öğütücü yaptığı vuruşla takımını 1-0 öne geçirdi.

Dk.20 Sol kanattan kullanılan serbest atıştan gelen topa İbrahim Durmaz iyi yükselse de kötü bir vuruşla topu auta gönderdi, aynı anda ofsayt bayrağı kalktı.

Dk.24 Kanlıca Masters kalesini hafif sağdan gören noktadan kazanılan serbest atışta Muhittin'in kullandığı atışta top üst direğe çarpıp auta çıktı.

Dk.38 Maça ikinci yarıda dahil edilen isimlerden Barış Gün'ün uzaktan kaleyi yoklama düşüncesinde top Kaleci Uğur'da kaldı.

Dk.46 Sol kanattan hızla sarkan ceza alanına giren Ali Akdoğan durumu eşitleyen gole imzasını attı 1-1.

Dk.49 Boğazın Yargıçları Takımı ani bir çıkış yaptı Ali Akdoğan soldan topu sürdü, diğer kanattan da İbrahim Durmaz atağa destek verdi, soldan ceza alanına giren Ali Akdoğan etkili bir vuruşla takımını öne geçiren golü kaydetti 2-1

Dk.52 Sol kanattan gelişen Kanlıca Masters atağında topu süren Ali Rıza, karşısına çıkan Cihan Tok'u da geçip sağ uzak köşeden durumu eşitleyen golü kaydetti 2-2

Dk.55 Sol kanattan gelişen Kanlıca Masters takımı atağında topla buluşan Burak Öğütücü falsolu bir vuruş yaptı, Kaleci Uğur önü kapalı olmasına karşın uzanıp topu kornere çeldi.

Dk.70+1 Boğazın Yargıçları Masterler savunmasının sağ direk önünde en son topla buluşan isim olan Ali Rıza bir Kanlıca Masters takımını 3-2 öne geçirdi.

Dk.70+5 Maçtaki uzatma anlarının son dakikasında beraberlik için yüklenen Boğazın Yargıçları karşısında topu süren Murat yaptığı vuruşla maçın skorunu belirledi 4-3.

Stat: Beykoz

Boğazın Yargıçları Masterler: Uğur, Haktan, Oktay, Cihan, Barış, Ferhat, Cüneyt ( Dk.60 Emre ), Sedat Kaba (Dk.41 Eser), İbrahim (Dk.49 Hakan), Muhittin, Ali

Kanlıca Masters: Ömer, Hakan (Dk.50 Burak Bir), İsmail Aydın (Dk.36 Barış Gün), Şahin, Özcan, Emre Toksoy (Dk.36 İsmail Yavuz), Mustafa Toksoy, Burak Öğütücü, Burak Sarı (Dk.57 Murat), Caner, Ali Rıza

Goller: Dk.10 Burak Öğütücü, Ak.46 ve Dk.49 Ali Akdoğan, Dk.52 ve Dk.70+1 Ali Rıza, Dk.70+5 Murat

Spor Servisi

Beykoz Sahilleri alarm veriyor
Önceki Beykoz Sahilleri alarm veriyor
AK Parti Beykoz İlçe Başkanı 2 ay sonra sokağa çıktı
Sonraki AK Parti Beykoz İlçe Başkanı 2 ay sonra sokağa çıktı