Beykoz'u çeşitli lig ve gruplarda temsil eden takımların 22 - 23 Şubat 2020 tarihlerinde oynayacağı karşılaşmalar belli oldu.
22 Şubat 2020 Cumartesi
Kavacıkspor 15 Temmuz Şehitler Stadı
11.00 Kavacıkspor - Dolayobaspor U17A
14.30 Kavacıkspor - Çıksalınspor Süper Amatör Lig
Namık Sevik Stadı
16.30 Çapaspor - Çavuşbaşıspor Süper Amatör Lig
Halkalı Etap Stadı
14.30 Küçükçekmece İdmanyurduspor - Soğuksuspor Süper Amatör Lig
Beykoz Stadı
11.00 Çubukluspor - Bağlarbaşıspor U17A
13.00 Beykoz 1908 A.Ş. - Çakmakspor U19 1.Lig
15.00 Beykoz 1908 A.Ş. - Ataşehir Doğuşspor U15B
Çakmak Sahası
12.00 Ataşehir Yonca - Denizcilik İşletmeleri SK U15B
Çavuşbaşıspor Muhammed Hanefi Dilmaç Stadı
12.30 Çavuşbaşıspor - İstanbul Çorumspor U17B
Dolayoba Sahası
12.30 Pendik Doğanspor - Çiğdemspor 2.Amatör Lig
Kanlıca Stadı
11.00 Kanlıcaspor - Pendik Kavakpınarspor U19 1.Lig
13.00 Beykoz Yenimahallespor - Şilespor U15B
Kartal Yunus Sahası
15.00 Kartal Çavuşoğluspor - Paşabahçespor U19 1.Lig
Ortaçeşme Sahası
12.30 Rivaspor - Kemahspor U17B
14.30 Ortaçeşmespor - Orhanlıspor U17B
Paşabahçe Stadı
12.30 Paşabahçespor - Pendik Velibabaspor U15A
14.30 Gümüşsuyuspor - Ferahspor U17B :
Şile Stadı
14.00 Ömerlispor - Beykoz Elmalıspor 2.Amatör Lig
23 Şubat 2020 Pazar
Beşiktaş Belediyesi Çilekli İsmet İnönü Stadı
14.30 Dikilitaşspor - Beykoz 1908 A.Ş. Süper Amatör Lig
Paşabahçe Stadı
12.30 Paşabahçespor - Yeldeğirmenispor U17A
14.30 TED İstanbul Koleji Sk - Kocasinanspor Süper Amatör Lig
Beyoğlu Stadı
14.30 Piyalepaşaspor - İstanbul Mesudiyespor Süper Amatör Lig
Kağıthane Yahya Kemal Stadı
14.30 Yahya Kemal SK - Paşabahçespor Süper Amatör Lig
Çavuşbaşı Muhammed Hanefi Dilmaç Stadı
12.30 Çavuşbaşıspor - Atalarspor U15B
16.00 Çavuşbaşıspor - Dolayobaspor U19 1.Lig
Kanlıca Stadı
09.30 Çengelköyspor - Kavacıkspor U19 1.Lig
Kavacıkspor 15 Temmuz Şehitler Stadı
11.00 Kavacıkspor - Dolayobaspor U15A
14.30 A.Hisarı İdmnayurdu - Ataşehirgücü 2. Amatör Lig
16.30 Rüzgarlıbahçespor - İstanbul Defnespor TFF Kadınlar Futbol 3.Lig
Kaynarca Sahası
12.30 Kurtköyspor - Beykoz 1908 A.Ş. U17A
Maltepe Belediyesi İdealtepe Çim Stadı
14.30 Küçükyalı Yelkenspor - Ortaçeşmespor U15B
16.00 Küçükyalı Yelkenspor - Ortaçeşmespor U19 1.Lig
Ortaçeşme Sahası
10.00 Gümüşsuyuspor - Çubukluspor U19 1.Lig
14.00 Rivaspor - Onayspor U15B
16.00 Beykoz Göllü SK - Ataşehir Arenaspor 2.Amatör Lig
Sarıgazi Stadı
18.30 Sancaktepe Ziganaspor - Rüzgarlıbahçespor U17B
Sultanbeyli Belediye Sahası
16.30 Ortadağspor - Çubukluspor U15A
Tuzla Belediyesi Orhanlı Stadı
16.30 Tuzla Anadoluspor - Beykoz Yenimahallespor 2. Amatör Lig
Spor Servisi