Hafta sonunda Beykoz İlçesinin İstanbul Amatör Liglerinde çeşitli kademlerde mücadele eden takımlarının maç programları belli oldu.
Hafta sonunda Beykoz İlçesinin İstanbul Amatör Liglerinde çeşitli kademlerde mücadele eden takımlarının maç programları belli oldu.
İstanbul Süper Amatör Ligdeki temsilcilerimizin oynayacağı maç sonucu merakla beklenirken bu sezon üçüncü maçına çıkacak olan Beykoz 1908 A.Ş. Takımı A Takım düzeyinde, ilk kez bir resmi maça 11.30'da çıkacak. Bunun nedeni ise Bölgesel Amatör Ligde bu hafta sonu aynı sahada maçı olan Paşabahçespor'un maçı ile bir önceki maç arasında belli bir zaman diliminin olma mecburiyeti. Dost Beykoz Spor Servisi İASKF-TFF İstanbul verilerinden ilçemiz takımlarının maç listesini yüzlerce maç içinden adeta ayıkladı.Buna göre işte Cumartesi Pazar günlerini içeren maç listemiz;
19 EYLÜL 2015 CUMARTESİ
MALTEPE BLD.İDEALTEPE SUNİ ÇİM SAHASI
10.00 1453 MALTEPE GENÇLİK-SOĞUKSUSPOR U17:
14.00 GÜLENSUSPOR-PAŞABAHÇESPOR U17:
BULVAR MİMAR KUBİLAY KÖSE STADI
12.00 KARTAL BULVARSPOR-A.HİSARI İDMANYURDU U15:
RİVA STADI
12.00 RİVASPOR-KURTKÖYSPOR U15:
PAŞABAHÇE STADI
14.00 ÇUBUKLUSPOR-DOLAYOBASPOR U15:
16.00 BEYKOZ 1908-BAŞIBÜYÜKSPOR U17:
FİKİRTEPE DUMLUPINAR SAHASI
14.00 ATAŞEHİR DOĞUŞSPOR-GÜMÜŞSUYUSPOR U17 :
SARIGAZİ STADI
14.00 ORTADAĞSPOR-KAVACIKSPOR U17:
YILDIZTABYA STADI
14.00 PAZARİÇİ KÖPRÜLÜ-ÇUBUKLUSPOR SAL:
MALTEPE BAŞIBÜYÜK STADI
16.00 GÜLSUYUSPOR-SOĞUKSUSPOR SAL:
ORTAÇEŞME SAHASI
16.00 ORTAÇEŞMESPOR-RÜZGARLIBAHÇESPOR U17:
20 EYLÜL 2015 PAZAR
ORTAÇEŞME SAHASI
10.00 ORTAÇEŞMESPOR-BEYKOZ 1908 U15:
14.00 TOKATKÖYSPOR-1923 ESENKENTSPOR U17:
16.00 ORTAÇEŞMESPOR-ÖZ TRABZONLULAR SK SAL:
A.HİSARI SPOR AKD.SAHASI
10.30 RÜZGARLIBAHÇESPOR-YENİSAHRASPOR U15:
12.00 KÜÇÜKSU YENİMAHALLESPOR-ÇENGELKÖYSPOR U15:
PAŞABAHÇE STADI
11.30 BEYKOZ 1908 A.Ş.-SELİMİYESPOR SAL:
15.00 PAŞABAHÇESPOR-HALİDE EDİP ADIVAR SK BAL LİGİ:
ORTAÇEŞME SAHASI
12.00 ÇAVUŞBAŞISPOR-MODAFENSPOR U17:
FİKİRTEPE DUMLUPINAR SAHASI
14.00 İÇERENKÖY İDMANYURDU-ÇUBUKLUSPOR U17:
SELİMİYE STADI
16.00 SELİMİYESPOR-PAŞABAHÇESPOR U15:
BAKIRKÖY BLD.1 NOLU SAHA
16.00 OSMANİYE İSTİKLAL-KAVACIKSPOR SAL: