Beykoz spor kulüplerinin 22-23 Aralık 2018 tarihli maç programı belli oldu.
Bu programa göre amatörlerin rakipleri ve mücadeleye çıkacakları statlar şöyle sıralandı:
22 Aralık 2018 Pazartesi
Beyoğlu Stadı
14.30 Okspor - İstanbul Mesudiyespor Süper Amatör Lig:
Bayrampaşa Belediye Stadı
14.30 Bayrampaşa Altıntepsispor - Gümüşsuyuspor Süper Amatör Lig:
Bulvar Mimar Kubilay Köse Stadı
14.30 Cevizli Anadoluspor - Beykoz 1908 A.Ş. : Süper Amatör Lig:
Çavuşbaşıspor Muhammed Hanefi Dilmaç Stadı
13.30 Çengelköyspor - Denizcilik İşletmeleri SK U14:
15.00 Çavuşbaşıspor - Ortaçeşmespor U17 / B:
Gülsuyu Asım Kara Stadı
12.30 Ataşehir Çamolukspor - Kavacıkspor U17 / A:
Gümüşsuyuspor Muharrem Ergül Tesisleri Sahası
12.0o Soğuksuspor-Çiğdemspor U12:
13.00 Denizcilik İşletmeleri SK-Beykoz 1908 U12:
Kavacıkspor 15 Temmuz Şehitleri Stadı:
12.00 Kavacıkspor - Çavuşbaşıspor U14 / B:
Maltepe Başıbüyük Stadı
14.30 Adalarspor - Elmalıspor 1.Amatör Lig:
Ortaçeşme Sahası
15.00 Soğuksuspor - Üsküdar 1919 U14 / B:
Paşabahçe Stadı
12.30 Paşabahçespor - Ortaçeşmespor U14 / A:
14.30 Paşabahçespor - Çakmakspor U17 / A:
Pendik Belediyesi Çamlık Stadı
14.30 Pendik Esenyalıspor - Çubukluspor 1.Amatör Lig:
Selimiye Stadı
16.00 Valide Tayfunspor - Kanıcaspor 1.Amatör Lig:
Yenisahra Suni Çim Stadı
14.00 Ataşehir Arenaspor - Beykoz Yenimahallespor U14 / B:
23 Aralık 2018 Pazar
Çakmak Sahası
14.00 Çakmakspor-Paşabahçespor Süper Amatör Lig:
Namık Sevik Stadı
14.30 1543 Fatih Gençlik - Kavacıkspor Süper Amatör Lig:
Alemdağ Stadı
12.30 İstanbul Defnespor - Rüzgarlıbahçespor TFF Kadınlar 3.Ligi:
Beylerbeyi 75.Yıl Stadı
15.00 Beylerbeyispor - Beykoz 1908 U14 / A:
Çavuşbaşıspor Muhammed Hanefi Dilmaç Stadı
15.00 Çubukluspor - Gümüşsuyuspor U17 / A:
Gümüşsuyuspor Muharrem Ergül Tesisleri Sahası
12.00 TED İstanbul Koleji SK - Çavuşbaşıspor U12:
13.00 Paşabahçespor - Kirazlıtepespor U12:
14.00 Çubukluspor - Çengelköyspor U12:
15.00 Kanlıcaspor - Ortaçeşmespor U12:
Kartal Yunus Sahası
13.00 Kartal Elçispor - Denizcilik İşletmeleri SK 1.Amatör Lig:
Maltepe Başıbüyük Stadı
11.00 Adalarspor-Beykoz 1908 A.Ş. U17 / A:
Maltepe Belediyesi İdealtepe Suni Çim Stadı
11.00 İstanbul Ataşehirspor - Çubukluspor U14 / A:
Ortaçeşme Sahası
14.30 Ortaçeşmespor - Çavuşbaşıspor 1.Amatör Lig:
Paşabahçe Stadı
12.30 Rüzgarlıbahçespor - Gümüşsuyuspor U14 / B:
14.30 Soğuksuspor - Dolayobaspor Süper Amatör Lig:
Spor Servisi