Soğuksuspor, Çelikbilek’e müteşekkir !

  • 2014.08.06 00:00
  • Güncelleme: 03.09.2012 00:11
  • Okunma: 6404 kez
  • Yorum: 0
Soğuksu sakinleri, mahallelerinden yetişen Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek'in talimatı ile başlayan saha düzenleme çalışmalarından memnun
Soğuksuspor, Çelikbilek’e müteşekkir !

Daha önce Halı Saha ve Kulüp Binası’nın bulunduğu noktada genişletme çalışmaları başladı. Beykoz Belediyesinin ekipleri yaklaşık 200 metrekarelik bir konumu olan Kulüp binası ve çevresi 6700 metrekarelik bir alana çıkarma çalışmalarına başladı. Tesislerin Çukurçayır bölgesine bakan yüksek tepesi doldurularak geniş bir alan kazanılmış durumda. Çalışmalar hakkında Soğuksuspor Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Ülker'den bilgi edindik.

Beykoz Belediye Başkan Yücel Çelikbilek'in Kulüplerine göstermiş olduğu ilgi nedeni ile camia olarak kendilerine müteşekkir olduklarını ifade eden Ülker; “Tesislerimiz yeterli olanağa sahip olmadığı için mahallemiz çocuk ve gençleri ilgi göstermiyor başka kulüp ve tesislere gitmekte idi. Bu çalışmaların neticelenmesi ile Soğuksusspor'da çok şeyin değişeceğini umuyoruz. Kulüp İdari binamız da bu kapsamda yıkıldı, atıkları yeni alanın açılması için dolgu malzemesi olarak değerlendirildi. Yeni idari binamız her türlü ihtiyacı karşılayacak bir niteliğe kavuşacak. Doğrusu büyük bir heyecanla bu işlerin tamamlanması bekleyeceğiz. Şu anda sadece 2.Amatör Ligde mücadele edecek kadromuz ile sezonda faaliyette bulunacağız. Önümüzdeki sezondan itibaren ise tüm yaş kategorilerinde lige girmeyi umuyoruz" diye konuştu.

Spor Servisi

Anahtar Kelimeler: Soğuksuspor, Yücel Çelikbilek, Stadyum

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz