Şevket Arıkan'dan taziye mesajı..

  • 0
  • 6687

CHP Beykoz İlçe Başkanı Şevket Arıkan, önceki gün vefat eden Beykoz Belediyesi eski Meclis üyesi Tekin Işık için bir taziye mesajı yayınladı.

CHP Beykoz İlçe Başkanı Şevket Arıkan, önceki gün vefat eden Beykoz Belediyesi eski Meclis üyesi Tekin Işık için bir taziye mesajı yayınladı.

Tekin Işık'ı, etkin muhalefet eden ve dik duruşlu bir insan olarak tanımlayan Başkan Arıkan mesajında şu ifadelere yer verdi: 

1989-1994 yılları arasında rahmetli Tekin Işık'la birlikte yerel yöneticilik yaptık. Kendisini yakından tanıma fırsatım oldu. o dönemde DSP gurubuna mensup meclis üyesi idi. Etkin muhalefeti , dik duruşu ve kendi doğrularını savunmada usta bir  meclis üyeliği ve gurubunun sözcüsü idi. Kişilikli, saygılı ve siyasi nezaketi hiç terk etmedi.

Bazı konularda ayrışmalarımız olmasını gerekçeleri ile yalın net bir şekilde ortaya koyar ve oyunu o yönde kullanırdı. Bende bıraktığı temel izlenim çalışkan, aktif ve verimli bir Belediye meclis üyeliği izlenimidir.

2. Dönemde farklı siyasi partilere mensup olmamıza rağmen özel hayatımız dostluk ve sevgi içinde geçmiştir. Kendisinin şahsıma karşı 30 yıllık tanışıklığımız süresi içinde kişisel bir kırıcılığını hatırlamıyorum.

Yollarımız CHP de kesiştikten sonrada dostluğumuz devam etti. İlçe başkanlığı görevine geldikten sonra hep desteğini ve dostluğunu yanımda hissettim, daha doğrusu hissettirdi.

Ben 30 yıllık dostumu, Sosyal demokratlar ve Demokratik solcular yiğit bir evladını kaybetti. Beykozlular ve dostları iyi bir yerel yöneticiyi ve güzel bir hemşehrilerini kaybetti. Hepimizin başı sağolsun.

Hastalığı sürecinde vefa ve dayanışmanın örneğini veren sevgili eşine, Can babam diyerek sevgisini ve saygısını en üst perdeden hissettiren sevgili Serhat'a geride bıraktığı canlarına yarenlerine ve yakınlarına taziyelerimi ve başsağlığı dileklerimi sunuyorum.

Sevgili Tekin Işık, sana tüm haklarımı helal ediyorum.Sana tanrıdan rahmet ve aydınlık içinde yolculuk diliyorum. 

Güle, güle Sevgili Tekin Işık

Şevket Arıkan

İlgili Haber: DSP’li Tekin Işık vefat etti

DSP’li Tekin Işık vefat etti
Önceki DSP’li Tekin Işık vefat etti
Beykoz Belediye Başkanı şampiyon takımı konuk etti
Sonraki Beykoz Belediye Başkanı şampiyon takımı konuk etti
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz