Yaşam

Nikah Beykoz'da kıyıldı, düğün Samsun'da...

Nikah Beykoz'da kıyıldı, düğün Samsun'da...
2014.08.01 00:00
| | |
39958

Foto galeri Video galeri

AK Parti Beykoz Gençlik Kolları eski Başkanı ve aynı zamanda Beykoz Belediyesi eski Meclis Üyesi Fatih Yılmaz, yaklaşık 3 aydır nişanlı olduğu Nevim Kızar ile evlendi…

Esma ve Muzaffer Kızar'ın kızları Nevim Kızar ile hayatını birleştiren Fatih Yılmaz'ın nikâhlarını Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek kıydı. AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Adem Sefer, Kadın Kolları Başkanı Sevim Gülşen ve Gençlik Kolları Başkanı Fatih Sağlam'ın 'nikah şahitliği' yaptığı davete, ilçenin tanınmış simalarının da yer aldığı 500 kadar davetli katıldı.

Fatih Yılmaz ile Nevim Kızar çifti, kına törenlerini ‘gelinin memleketi’ olan Bursa İnegöl'de gerçekleştirmelerinin akabinde, Beykoz Belediyesi İç Avlusu'nda da bu kez nikâh işlemlerini yaptılar.

Davetlilerin alkışları eşliğinde avluya gelen çiftlerin heyecanları yüzüne yansırken, özellikle Fatih Yılmaz’ın heyecanlı olduğu gözlendi. Nikâhı kıyan Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, diğer kıydığı nikâhın aksine Fatih Yılmaz’ın nikâh töreninde memur cüppesi giymeyerek, nikâhın aileden olduğu mesajını verdi.

Başkan Çelikbilek, çeşitli esprilerle çiftlerin heyecanını yatıştırmaya çalışırken, çiftlerden “evet” cevabını aldıktan sonra Beykoz Belediyesi’nin iç avlusu havai fişek gösterisiyle renkli görüntülere sahne oldu. Bir yandan havai fişeklerle Beykoz semaları aydınlanırken, diğer yandan Nevim ve Fatih Yılmaz çifti tebrikleri kabul etti.

Nikâh sonrası evlilik cüzdanını evin reisi olduğu gerekçesiyle damat Fatih Yılmaz’a veren Başkan Çelikbilek, Yılmaz’ın, eşine ilk hediyesi olarak evlilik cüzdanını vermesini istedi.

Nikâh’ın ardından yeni çiftler için takı töreni vardı. Takı töreninde çiflere hediye vermek isteyen davetliler uzun kuyruk oluşturdu…

Genç çiftin düğünü 2 Ağustos Cumartesi günü Fatih Yılmaz’ın memleketi Samsun'da yapılacak.

Dost Beykoz Ailesi olarak yeni çiftlere bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz...

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz, Fatih Yılmaz, Düğün, Nikah, Nevim Kızar, Nevim Yılmaz, Dost Beykoz

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"