Gümüşsuyuspor Beykoz’un markası mı olacak?

  • 0
  • 1989
Gümüşsuyuspor Beykoz’un markası mı olacak?
Gümüşsuyuspor Beykoz’un markası mı olacak?
Gümüşsuyuspor Beykoz’un markası mı olacak?

İstanbul Amatör Liglerinde 2022-23 Sezonu için hazırlık süreci devam ederken, Gümüşsuyuspor U16 gurubu hedefini şampiyonluk olarak belirledi.

Temel Arhın'ın Antrenörlüğünü yaptığı Yeşil-Beyazlı ekip geçen sezon yer aldığı B Kategorisinde 2. sırada tamamlayıp A Kategorisine çıkmaya hak kazanmıştı.

Gümüşsuyuspor tesislerinde devam eden antrenmanlarda ortaya konan performans başta teknik kadrodaki isimler olmak üzere yönetim kurulunu da fazlası ile memnun etti.

 

Bu arada genç futbolcuların antrenmanalarz geliş gidişlerinde özel bir servis hizmeti sunulurken, veliler bunun için Gümüşsuyuspor Yönetimine ayrıca teşekkür etti.

Boğaziçi ekibinde Takım Antrenörü Temel Arhın, çok iyi bir jenerasyon yakalandığına vurgu yaparken, "Bu takımdaki futbolcularda çok emeğim var onlar beni bende onları çok seviyorum. Hatta Beykoz dışından da gelen sporcularım bulunmakta. Güzel bir sinerji yakalamış durumdayız. B Kategorisini başarı ile tamamlayıp A kategorisinde mücadele etmeye hak kazandık. Ben şimdiden şunu söylemek istiyorum ki bu takım ile skor anlamında çok can yakacağız! Artık Ligin başlamasına sayılı günler kaldı ve yapacağımız hazırlık maçları ile tam olarak hazır hale gelmek istiyoruz." diye konuştu.

Gümüşsuyuspor Kulübü Başkanı Mustafa Kurtuluş ise geleceğe umutla baktıklarını söylerken, " Süper Amatör Ligde mücadele ettiğimiz sezonlar bize takımdaki oyuncuların birçoğu eğer altyapınızdan yetişmemiş ise çok zor günler yaşanacağını gösterdi. Yönetim Kurulumuz ile yapmış olduğum istişareler sonunda Altyapıda çok ciddi bir bakış açısı yakaladık. Çok değerli hocalarımız var. Bu anlamda Beykoz İlçemizde adımızdan fazlası ile söz ettirecek kadrolarımız hazır. Ben U16 gibi çok önemli bir grupta mücadeleye çıkacak futbolcularımıza çok güveniyorum ve onların A takıma çıkacakları süreçte örnek yaş grubu olacakları kanaatindeyim. Temel Arhın ve futbolu kardeşlerime başarılar diliyorum" dedi. Spor Servisi

Kulüplerin desteğin gecikmesinden şikayetçi
Önceki Kulüplerin desteğin gecikmesinden şikayetçi
Beykoz elektrik kesintileri (27 Eylül 2023)
Sonraki Beykoz elektrik kesintileri (27 Eylül 2023)