Cumhurbaşkanı Erdoğan, finali Beykoz’da yapacak.

  • 9
  • 18906

2019 Yerel Seçimlerine saatler kala Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Erdoğan, son mitingini Beykoz’da yapacak.

Ülke genelindeki 50’den fazla il ve ilçede vatandaşlarla bir araya gelen Türkiye Başkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, 31 Mart 2019 Mahalli İdareleri Seçimleri kampanyasının finalini Beykoz’da yapacak.

Yapılan anketlerde yüzde 50’nin üzerinde oy aldığı gözlenen Cumhur İttifakı'nın Beykoz Adayı Murat Aydın’a destek istemek üzere Beykoz’a gelecek olan Erdoğan, 'İstanbul’a tecrübesini aktaracak' dediği İBB Başkan Adayı Binali Yıldırım’a da oy isteyecek. 

En son geçtiğimiz yılın Nisan ayında Muhammed Hanefi Dilmaç’ın İlçe Başkanı olarak seçildiği AK Parti Beykoz İlçe Başkanlığı 6. Olağan Kongresi'ne katılmak üzere Beykoz’a gelen Erdoğan, 29 Mart günü akşam saatlerinde Beykoz’a gelecek.

Erdoğan gece saatlerinde gelmesi beklenen Beykoz'da vatandaşlara hitap edecek.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın 29-30 Mart Cuma - Cumartesi günleri İstanbul'un şu ilçelerinde vatandaşlarla buluşacak.

29 Mart 2019 Cuma
1) 10:30 Tuzla
2) 11:30 Pendik
3) 13:30 Maltepe
4) 14:30 Sultanbeyli
5) 15:30 Çekmekoy
6) 16:30 Ümraniye
7) 17:30 Beykoz
8) 18:30 Sarıyer

30 Mart 2019 Cumartesi
1) 10:30 Kağıthane
2) 11:30 Bayrampasa
3) 12:30 Sultangazi
4) 13:30 Güngoren
5) 14:30 Bahcelievler
6) 15:30 Bağcılar

Muharrem Kaşıtoğlu, "Beykoz halkına güveniyoruz"
Önceki Muharrem Kaşıtoğlu, "Beykoz halkına güveniyoruz"
Beykoz’da İlçe Milli Eğitimin kararı tepki çekti
Sonraki Beykoz’da İlçe Milli Eğitimin kararı tepki çekti
Yorumlar (9 Yorum)

Ferdi (5 yıl önce)

"Ekrem yiğit" hemşerim. Ölsende reise oy mu vereceksin. Ver tabi. Bu senin hakkın. Ama vicdanının sesini dinlemeyi unutma... Bizi ve reisi değerli yapacak olan şey düşünmemiz, akletmemiz. Yani sorgularsak ve eleştirmeye açık olursak kazanan biz olacağız. Saygılarımla...

Ekrem yiğit (5 yıl önce)

Ölsem de sana vereceğim Reis. Senin eksik yaptıklarını bunlar rüyasında göremez.

Ufuk TAŞ (5 yıl önce)

Beş yılda 15 yıllık hizmet yapacakmı. Ya kardeşim. Size Beykozlu 15 yıl süre verdi. Bu zamana kadar sorunları çözmedinizde, şimdik 5 yıllık süredmi 15 yılın telafisini yapmaya çalışıyorsunuz. Ben aklımı peynir ekmekle yemedim arkadaş.

Ömer (5 yıl önce)

Reis seni çoook seviyorum. Ama bu yerel seçim. Ülkenin beka sorunu var katılıyorum. Sen bu sorunla ilgilen. Yerel de de halk kimi takdir ediyorsa onu seçsin (nokta)

Semih (5 yıl önce)

Reis seni yolda bırakıpta trenden inmeyiz merak etme 20 yıldır yapılanlar 50 yılda yapılmadı

Ümit (5 yıl önce)

Her daim seni destekleyeceğiz reisim. Bu kutlu davanda birileri seni yarı yolda bırakmış olsa da, terör destekçisi partilerin adaylarına bu platformda sürekli yağlama parlatma yapılsa da, asla ama asla kanmayacağız. Bu arada yalnız Beykoz a gelmiyormuş. 8 ilçeyi gezecek inşallah.

Ferdi (5 yıl önce)

Kararsızlar dağıtıldığında Beykozda yaptırılan en son anket sonucu. İlden gelen bilgi. Cumhur ittifakı: %30. Chp: %24. İyi: %28. Saadet: %16. Diğer: %2. Açıkcası benimde tahminlerim o yönde.

Burhan kardeşiniz (5 yıl önce)

Bu sefer senin adayına oy vermeyeceğim bee reisim. Bu zamana kadar hep destekledim. Hemde başkalarıyla tartışırcasına ama artık tamam. Kendisine en az senin kadar güvendiğim partisi lazım değil dürüst ve enerjisi yüksek bir kardeşime oyum. Ama seni reis olarak desteklemeye devam. Herkese saygılarımla...

İhsan ŞANLI (5 yıl önce)

Anlaşılan Beykozda durumlar pekte iç açıcı değil. Beykoza yoksa niye gelsin. En son geldiğinde bir sürü taahüt de bulundu. İlk önce verdiği sözleri yerine getirsin. Kimse kusura bakmasın bu seçimde artık sana oy vermeyeceğim. İzleyebilirsiniz: https://youtu.be/MCNYecmZ8Xc

Yorum Yaz