Çavuşbaşıspor'da imzalar atıldı...

  • 0
  • 7451
Çavuşbaşıspor'da imzalar atıldı...
Çavuşbaşıspor'da imzalar atıldı...
Çavuşbaşıspor'da imzalar atıldı...
Çavuşbaşıspor'da imzalar atıldı...
Çavuşbaşıspor'da imzalar atıldı...

Özlemle beklediği çim sahasına bu sezon kavuşma hayalleri kuran Çavuşbaşıspor'da transfer harekatı sürüyor.

Kırmızı-Beyazlı ekibin Transfer Komitesi gerçekleşen görüşmelerin ardından 6 futbolcuyu renklerine kattı.

Anadoluhisarı İdmanyurdu Takımından Ali Öztürk, ve Kaleci Aykut Gedik'in dışında Kuştepespor forması altında başarılı maçlara imza atarak dikatleri çeken Kaleci Erhan, geçen sezonu Denizcilik İşletmeleri Takımında tamamlayan 3 başarılı isim Serkan Yılmaz, Hakan Kartal ve Onur Batıgün ile anlaşmaya varılıp imzalar atıldı.

Kulüp Başkanı Yaşar Şahin ve Transfer Komitesi üyelerinin hazır bulunduğu imza töreninde futbolcular yeni takımları ile anlaşmaktan dolayı mutlu bir görüntü çizdi.

Çavuşbaşıspor Kulübü Başkanı Yaşar Şahin yaptığı açıklamada, "Bu sezon işmizi sıkı tuttuk. Antrenörlüğe her zaman takdir ettiğimiz, işine, mesleğine sagı duyan bir ismi Kamil Çolak'ı getirdik. Ardından bu sezon takımımızı 1. Amatör Ligde temsil edecek futbolcularımızı belirleyip, art, arda imzaları attırdık. Bu sezon Çavuşbaşıspor'un sezonu olacak, sahamızın yapılması ile birlikte İnşallah yaşayacağımız şampiyonluğumuzu yeni sahamızda kutlayacağız. Beldemizi en iyi şekilde temsil edecek bir kadro oluştu diyebilirm" şeklinde konuştu.

Çavuşbaşıspor 2. Başkanı ve Transfer Komitesinde en aktif görev alan üye konumuda bulunan Ali İhsan Ayar ise verdiği demeçte, "Geçtiğimiz gün sahamız ile ilgili ihale gerçekleşti. Şimdi 15 günlük yasal itiraz süresini beklemekteyiz. Ardından en hızlı biçimde sahamız suni çim zeminle kaplanacak" diye konuştu.

"Takımı teslim ettiğimiz, ilçemizin değerli antrenörlerinden Kamil Çolak ile belirlediğimiz isimler ile komite olarak yaptığımız görüşmelerden olumlu neticeler aldık.  Bir-iki ismi daha kadromuza dahil edip, transfer dönemini kapatacağız. Yaklaşık 2-3 hafta içinde de antrenmanlarımız başlayacak. Allah utandırmasın. Kazasız-belasız bir lig temenni ediyorum" diye konuşan Ayar, Çavuşbaşı sakinlerini bu sene maçlarında daha kalabalık ve daha da takımı ateşleyici bir görüntüde görmek istediklerinin mesajını da camialarına vermiş oldu.

Spor Servisi

Terörün ucu Beykoz’a mı  uzandı?
Önceki Terörün ucu Beykoz’a mı uzandı?
AK Parti Beykoz kararını verdi, yeniden İstanbul
Sonraki AK Parti Beykoz kararını verdi, yeniden İstanbul
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz