Beykoz’un özelleri amatörler evinde…

  • 0
  • 7760
Beykoz’un özelleri amatörler evinde…
Beykoz’un özelleri amatörler evinde…
Beykoz’un özelleri amatörler evinde…

İASKF ( İstanbul Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu ) her sene olduğu gibi bu yıl da engelli çocuklarımızı unutmadı. Beykoz Özel Eğitim ve Mesleki Eğitim Merkezi öğrencileri federasyonun Orhan Saka Amatörler Evi'nde ağırlanarak yeni yılı kutladılar.

Yeni yıl kutlamasına Genel Başkan Ali Düşmez'in yanı sıra Yönetim Kurulu Üyeleri de katılarak bu mutlu günlerinde engelli çocuklarımızı yalnız bırakmadı. Yapılan yeni yıl kutlamasında engelli çocuklarımız hazırladıkları gösteri ve oyunları sergilerken doyasıya eğlendi.

İASKF Genel Başkanı Ali Düşmez yaptığı konuşmada bu tarz organizasyonlara ağırlık vereceklerini ve sadece futbola endeksli bir kurum olmayacaklarını, her türlü sosyal aktiviteyi destekleyeceklerini sözlerine eklerken, “Bugün çok anlamlı bir etkinliğe daha ev sahipliği yapmanın mutluluğu içerisindeyiz. Biz göreve geldiğimiz andan itibaren Orhan Saka Amatörlerevini her türlü etkinliklee açtık. Bugün ikinci kez Beykoz’dan gelen özel konuklarımız ile birlikte çok güzel, hoş anlar yaşadık. Onların heyecanlarına, gülüşlerine ev sahipliği yapmak gerçekten de çok güzel ve anlamlı oldu. Yaşadığımız mutluluğu ve onlara yaşattığımız mutluluğu kelimelerle tarif etmekte zorlanıyorum. Bu okulumuzda bir de spor kulübünün kurulmuş olduğunu duymak da ayrıca bizleri sevindirdi. Her türlü desteği vermeye hazırız” diye konuştu.

Engelli çocuklarımız daha sonra hazırlanan hediyeleri İASKF Genel Başkanı ve Yönetim Kurulu Üyelerinin ellerinden bizzat aldılar.

İASKF Genel Sekreter Yardımcısı Asım Özdemir, Beykoz’un En Özel İnsanlarını Amatörlerevinde bir kez daha konuk etmekten mutluluk duyduklarını söylerken, “Sayın Başkanımız geçen sene olduğu gibi bu sene de yeni yıl öncesinde Amatörlerevinin kapılarını bu öğrencilerimize açarak gerek onların aileleri gerekse öğrenciler nezdinde hak ettiği değeri bir kez daha ortaya koymuştur. Biz bu okulun öğrencilerini bünyesinde barındıran bir spor kulübü de kurduk. Artık daha fazla sportif aktivitelerde, müsabakalarda onları izleyebileceğiz. Her zaman onların yanında olacağız” diye konuştu.

Ziyarette hazır bulunan Beykoz İlçe Gençlik Hizmetleri Spor Müdürü Serkan Öcalmaz’da yaptığı açıklamada, “Sayın Başkanımız Ali Düşmez nezdinde tüm yönetim kurulu üyelerine bu güzel ve anlam yüklü etkinlik için kapılarını ardına kadar açmaları nedeni ile teşekkürlerimi iletmek isteriz. Çocuklarımız son derece keyif aldıkları bir gün geçirdi. İnşallah önümüzdeki yeni yıl öncesinde de buraya misafir olacaklar” şeklinde konuştu.

Beykoz Özel Eğitim Mesleki Eğitim Merkezi Okul Müdiresi Şevin Yelseli Ali Düşmez Başkanlığındaki İASKF Yönetiminin bu sene ikinci kez yeni yıl öncesinde Orhan Saka Amatörlerevinin kapılarını kendilerine açtığı için şükranlarını ilettiklerini söylerken, “ Gerçekten de çok sıcak, samimi herkezde izler bırakan bir etkinlik gerçekleşmiş oldu. Gerek şahsım ve okulum adına gerekse de öğrencilerimiz adına Ali Düşmez Bey’e teşekkülerimizi iletiyoruz. Bilzerin gönüllerini bir kez daha fethettiler” diye konuştu.

Haber Merkezi

Beykoz Devlet Hastanesi Yönetimi’nde değişiklik
Önceki Beykoz Devlet Hastanesi Yönetimi’nde değişiklik
İmamoğlu’nun Beykoz ziyareti iptal oldu
Sonraki İmamoğlu’nun Beykoz ziyareti iptal oldu