Beykoz İlçe Spor Müdürü, İl Müdürlüğüne atandı

  • 08.10.2020 12:13
  • Güncelleme: 08.10.2020 12:13
  • Okunma: 5775 kez
  • Yorum: 1
Beykoz İlçe Gençlik ve Spor Müdürü Bülent Küçük, İstanbul İl Spor Müdürlüğü bünyesindeki yeni görevine başladı.
Beykoz İlçe Spor Müdürü, İl Müdürlüğüne atandı

Beykoz'da 5 yıl önce göreve başlayan Küçük, görev süresince başarılı çalışma ve projelere imza atmıştı.

Beykoz'da sportif branş anlamında çeşitlilik ve alternatiflerin olması için birçok branşta spor okulları açan Bülent Küçük, ilçedeki diğer bürokratlarla birlikte geçtiğimiz aylarda görev süresi dolan ve emekli olan İlçe Kaymakamı Ahmet Katırcı yönetiminde iyi bir sinerji yakalamıştı.

Bülent Küçük, sosyal medya hesabından veda niteliğinde yaptığı paylaşımında şu ifadelere yer verdi:

"5 yıl önce Beykoz Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğünde başladığım görevime, Bakanlığımızın takdiri ile İstanbul Gençlik ve Spor İl müdürlüğümüzün, Sportif değerlendirme ve takip birimi il Şube Müdürü olarak devam edeceğim. Çalıştığım süre zarfında ekip arkadaşlarım ile birlikte çok güzel işlere imza attık. Bu süreçte bizlerden desteklerini esirgemeyen, emeği çok olan büyüklerime, çalışma arkadaşlarıma çok teşekkür ederim. Yeni görevimde de aynı azimle, yeni projelerle yoluma devam edeceğim. Hayırlara vesile olsun inşallah."

Haber Merkezi

Yorumlar (1 Yorum)

Hüseyin (1 yıl önce)

Sayın İlçe Spor Müdürümün İl Spor Müdürlüğüne atanmış olduğunu sevinçle ve gururla öğrendim.Beykoz'seni hiç unutmayacak Müdürüm.Spora ve sporcuya verdiğin değer,hiç tükenmeyen enerjiniz ile Beykozlunun gönlünde silinmeyecek izler bıraktınız.Yeni görevinizde de başarılarınızın devamını diler,En Kalbi sevgi ve şükranlarımı iletirim.

Yorum Yaz