Beykoz'da elektrik kesintileri (27 Kasım 2020)

  • 0
  • 4031

AYEDAŞ'ın duyurusuna göre 27 Kasım Cuma günü Beykoz'un bazı mahallelerinde bakım onarım çalışmaları nedeniyle elektrik kesintileri yapılacak.

Anadolu Yakası Elektrik Dağıtım A.Ş.'den yapılan duyuruda Beykoz'un Yavuz Selim, Elmalı ve Polonezköy Mahallelerinde elektrik kesintisi yapılacak.

Planlı bakım onarım çalışmaları kapsamında 27 Kasım günü yapılacak elektrik kesintileri kapsamında 15.00 - 18.00 saatleri arasında Yavuz Selim Mahallesi Mesken, Pul, Selam, Zeybek, Aktif, Arzu Çıkmazı, Atılım, Sakızlı, Erciyes Çıkmazı, Gazi Bayram Çavuş, Kavaklık, Kubilay, Altın, Değer Çıkmazı, Kömür, Serdivan, Karanlıkdere, Okyanus Çıkmazı, Güleryüz Çıkmazı, Kefir Çıkmazı, Elif, Gamze Çıkmazı ve Kenar Çıkmazına elektrik akışı sağlanamayacak.

Yine aynı gün 09.00 - 17.00 saatleri arasında Elmalı Mahallesi Keser, Konuk Çıkmazı ve Narince Sokağına enerji verilemeyecek.

Polonezköy Mahallesinde de aynı gün ve saatlerde de Seyri Sokağına elektrik verilmeyecek.

AYEDAŞ'ın planlı bakım onarım çalışmaları kapsamında enerji kesintilerinin zaman zaman devam edebileceği ifade edildi.

Planlı kesinti nedir?

Planlı kesinti, şirketimizin enerji dağıtım sektöründe faaliyet göstermiş olduğu il ve ilçelerde bakım, onarım ve yeni tesis çalışmaları gibi nedenlerle önceden planlanmış bir müdahale ile yapılan enerji kesintileridir. 

Haber Merkezi

Al sana reform, oylar düşmeye devam eder
Önceki Al sana reform, oylar düşmeye devam eder
Beykoz Belediye Başkanı şampiyon takımı konuk etti
Sonraki Beykoz Belediye Başkanı şampiyon takımı konuk etti
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz