Beykoz'da elektrik kesintileri (27 Ağustos 2020)

  • 0
  • 5473

AYEDAŞ'tan yapılan duyuruya göre Beykoz'un bazı mahallelerinde, 27 Ağustos günü enerji kesintileri yapılacak.

Duyuruya göre Beykoz Kavacık, İncirköy, Rüzgarlıbahçe, ve Baklacı Mahallelerinde yaşanacak elektrik kesintileri aşağıdaki sokaklarda ve saatlerde yaşanacak.

Duyuruya göre 27 Ağustos Perşembe günü Beykoz'un Kavacık Mahallesinde sabah 10.00 ile akşam 16.00 saatleri arasında Zafertepe, Terazi, Yurtsever, Konca, Hülagü, İpek, Eti, Hacer Çıkmazı, Garplı, Karagöz, Kavaklı Çıkmazı, Maral, Kürşad, Otağtepe, Nazlı, Tomarza, Perçemli Kız ve Sanal sokaklarında elektrik kesintisi meydana gelecek.

Yine Kavacık Mahallesinde 09.30 - 18.30 saatleri arasında Hasan Tahsin, Pembe Hanım ve Nüve Sokaklarına da elektrik verilmeyecek.

Sabah 10.00 ile akşam 17.00 saatleri arasında İncirköy Mahallesinde Mehmet Akif Ersoy Sokağına, Rüzgarlıbahçe Mahallesinde Dirlik Sokağa, Baklacı Mahallesinde de Fikir, Aşık Veysel, Ahmet Halim ve Cevahir Sokaklarına enerji akışı sağlanamayacak. 

Yapılacak elektrik kesintilerinin planlı kesintiler kapsamında yapıldığı, belirli saat dilimlerinde sağanak yağmurun da etkisiyle vatandaşların evlerindeki elektrikli cihazların fişlerinin prizlere takılı olmaması gerektiği söylendi.

Ayedaş, operasyonel iş süreçlerine bağlı olarak planlı kesintilerdeki başlangıç ve bitiş saatlerinde sapmalar meydana gelebileceğini bildirdi. Elektrik kesintisi bilgisi aldıktan sonra evinizde ya da işyerinizde kolaylıkla uygulayabileceğiniz pratik bilgiler, elektrikli aletlerinizi korur. UPS kullanıyorsanız akülerin şarjlı olduğundan emin olunuz.​

Jeneratörünüz var ise yağ seviyesi ve su seviyesini kontrol ediniz. Buzdolabınızda bozulabilecek ürünlerinizi kesinti öncesinde tüketmeye çalışınız. Kesinti süresince elektronik cihazlarınızı fişten çekiniz. ​​

Haber Merkezi

 

Beykoz'da İleri Ailesine silahlı saldırı
Önceki Beykoz'da İleri Ailesine silahlı saldırı
Beykoz’da İlçe Milli Eğitimin kararı tepki çekti
Sonraki Beykoz’da İlçe Milli Eğitimin kararı tepki çekti
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz