Son Dakika

Beykoz'da elektrik kesintileri (19 Kasım 2020)

  • 0
  • 3387

AYEDAŞ'ın duyurusuna göre 19 Kasım Perşembe günü Beykoz'un bazı mahallelerinde bakım onarım çalışması kapsamında elektrik kesintileri yapılacak.

Anadolu Yakası Elektrik Dağıtım A.Ş.'den yapılan duyuruda Beykoz'un Polonezköy ve Rüzgarlıbahçe Mahallelerinde elektrik kesintisi yapılacak.

Planlı bakım onarım çalışmaları kapsamında 19 Kasım günü yapılacak elektrik kesintileri kapsamında 09.30 - 16.00 saatleri arasında Rüzgarlıbahçe Mahallesi Şehit Özcan Canik, Ağlayan Gelin, Şehit Aziz Çelik ve Altun Çıkmazına elektrik akışı sağlanamayacak.

Yine aynı gün 09.00-17.00 saatleri arasında Polonezköy Mahallesi Tuğla Ocağı Çıkmazı, Biranda Çıkmazı, Dünya, Ezber Çıkmazı, Bronz Çıkmazı, Ekin Çıkmazı, Aytaç Çıkmazı, Kestanelik, Koşuyolu, Kuşhan Çıkmazı, Adam Mickiewicz, Avukat Çıkmazı, Çavuşbaşı Yolu, Gürbüz Çıkmazı, Selvi Çıkmazı, Seyri, 75. Yıl, Canfeda Çıkmazı, Selma Çıkmazı, Polonezköy Yolu, Karadeniz, Paşa ve Fenomen Sokaklarına enerji verilemeyecek.

AYEDAŞ'ın planlı bakım onarım çalışmaları kapsamında enerji kesintilerinin zaman zaman devam edebileceği ifade edildi.

Planlı kesinti nedir?

Planlı kesinti, şirketimizin enerji dağıtım sektöründe faaliyet göstermiş olduğu il ve ilçelerde bakım, onarım ve yeni tesis çalışmaları gibi nedenlerle önceden planlanmış bir müdahale ile yapılan enerji kesintileridir. 

Haber Merkezi

Beykoz'un sıfır atık hikayesi ödüle layık görüldü
Önceki Beykoz'un sıfır atık hikayesi ödüle layık görüldü
Beykoz STK çalışma grupları
Sonraki Beykoz STK çalışma grupları
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz