Beykoz Belediyespor’da sakatlık şoku!

  • Güncelleme: 01.03.2015 20:06
  • Okunma: 6009 kez
  • Yorum: 0
Beykoz Belediyespor A Bayan Voleybol Takımı geçen hafta sonunda oynadığı ve 3-1 mağlubiyeti ile tamamlanan Ankara Numunespor maçında 2 sakat verdi!..
Beykoz Belediyespor’da sakatlık şoku!

Beykoz Belediyespor Takımı Antrenörü Bektaş Durmaz her iki oyuncunun da yaşadıkları sakatlıkların ardından yaptığı açıklamada, "Smaçör mevkiinde sezon başından beri etkili oyunları ile takıma büyük katkı sunan iki genç oyuncumuzun sakatlıkları bizleri şok etti. Oyuncularımızdan Hazal Elitaş'ın çekilen MR'ı sonrasında dizinde ödem oluştuğı ortaya çıktı. Tedavi süreci başladı. Bu hafta ligde maçımız olmaması bir avantaj, İnşallah Ordu Telekom müsabakasına kadar bu sorun ortadan kalkar. Diğer sakatlık problemi yaşayan etkili smaçörümüz Nihal Yılmaz'da ise menisküs yırtığı olma şüphesi var, Onunda çekilecek MR'ı sonrasında tam net bir tablo önümüze çıkacak. Ligde iyi bir hava yakalamışken gelen bu sakatlıklar bizleri üzdü." diye konuştu.

KADROYA TAKVİYELER OLABİLİR

Öte yandan ligin başından beri ortaya koydukları performansı dikkate aldıklarında bazı mevkiiler de oyuncu takviyesine gidebileceklerinin sinyalini de veren Bektaş Durmaz; “Gerek sakatlık problemleri gerekse takım içi alternatifleri zenginleştirme babında 2-3 oyuncu transferi söz konusu olabilir. Bu konuda bazı temaslara başladık. Biz bu transferleri düşünürken, önümüzdeki sezon için de yapacakları katkıyı göz önünde tutmak istiyoruz. Tabii ki ilk kez A Bayan kategorisinde lige girmiş olmamız e grubumuzda gerçekten de voleybola yatırım yapan, tecrübeli isimlerin monte edildiği ekiplerin yer alması sıralamadaki yerimize etki edecek. Bu yılki tecrübe kazanım sürecini başarı ile atlatıp, önümüzdeki sezon için daha da güçlenmiş, kadro olarak zenginleştirilmiş bir ekip düşüncemiz de mevcut." şekline konuştu.

VOLEYBOL OKULUNA YENİDEN ÖĞRENCİLER ALINACAK

Beykoz Belediyspor Voleybol Şubesi Sorumlusu Yaşar Kesici ise yaptığı açıklamada halen antrenmanların yapıldığı Recep Şahin Köktürk Spor Kompleksinde Salon bölümünde tadilat neticelendiğini söylerken Voleybol Okulu’na yeni katılımlar beklediklerini konuşmasına ilave etti.“Salon sorunumuz nedeni ile yaz döneminde Voleybol Okulumuza maalesef yeni isimleri dahil edememiştik. Artık sorun ortadan kalktı. 6-16 Yaş Grubuna dahil Beykozluları Voleybol Sporu ile buluşturacak, isteklileri voleybol sporuna kazandıracak okul çalışmalarımızda kayıtlara başladık. Beykozlu ailelerin çocuklarını voleybol okuluna yazdırmak için bizlere olan yoğun isteklerine artık daha iyi cevap sunabileceğiz. Dört dörtlük bir salona kavuştuk. Bu sporu el birliği ile Beykoz'da zirveye taşımanın ilk adımlarını atmaya başladık" dedi.

Haber Merkezi

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz