Son Dakika

Adem Sefer, 'kaldığı yerden' …

  • 2
  • 8151
Adem Sefer, 'kaldığı yerden' …
Adem Sefer, 'kaldığı yerden' …
Adem Sefer, 'kaldığı yerden' …

AK Parti Beykoz İlçe eski Başkanı Adem Sefer, Kurucusu olduğu Dost Beykoz'da kaldığı yerden devam edecek.

Uzun yıllar Dost Beykoz Kurucu Haber Müdürü görevini yürüten Adem Sefer'in köşe yazıları, Dost Beykoz gazetesinin yanı sıra www.dostbeykoz.com haber sitesinden de takip edilebilecek. Adem Sefer'in yeniden Dost Beykoz'da yazmasıyla ilgili memnuniyet ve övgü dolu cümleler kullanan Başyazar Kader Gür, "Adem Sefer'in düşünceleri Beykoz için çok önemli. Onun kaldığı yerden devam edecek olması ise bizim için büyük bir onur ve gururdur" şeklinde konuştu.

Beykoz İlçe Teşkilatı'nda 7 buçuk yıl süregelen Başkanlık görevini bırakan Adem Sefer, AK Parti'deki çalışmalarına devam ederken, bu sırada 2007 yılında AK Parti Beykoz İlçe Başkanı olması nedeniyle ara verdiği yazılarına kaldığı yerden devam edecek.

Soğuksu'nun en sevilen esnaflarından birisi olan ve mütevazı görünümüyle taraflı-tarafsız hemen herkesin takdirini toplayan Adem Sefer, son 3 seçimi de galibiyetle noktalayan AK Parti'nin ilçe bazında 'en üst düzey' yöneticisiydi. Saha çalışmalarında aktif rol aldığı gibi kimi zaman parti binasında sabaha kadar strateji planları geliştiren Adem Sefer, 20 gün önce gerçekleştirilen Kurultay'da aday olmayarak, İlçe Başkanlığı'nı bir anlamda kendi isteğiyle sona erdirdi. Yeni seçilen AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Mustafa Gürkan'ın 'Ağabeyim' diye hitap ettiği Adem Sefer, Beykoz'daki 2B sorununun çözümlenmesinde de baş aktörlerden biriydi. Geçtiğimiz yıl Ankara'ya başlatılan seferberlik harekatında hep en önde bulunan ve Beykoz'un hassasiyetlerini Bakanların önünde masaya yatıran bir isimdi.

Bundan böyle Dost Beykoz’da ki köşesinde, İlçe Başkanlığı döneminde Beykoz’un sorunlarına yönelik çözüm çabaları ortaya koyarken yaşadıklarını ve geliştirdiği stratejileri anlatacak olan Adem Sefer, aynı zamanda siyasetin yeni isimlerine de yol gösterecek.

Haber Merkezi

Paşabahçespor liderliğini korudu
Önceki Paşabahçespor liderliğini korudu
Beykoz’da amaç üzüm yemek değil, bağcı dövmek
Sonraki Beykoz’da amaç üzüm yemek değil, bağcı dövmek
Yorumlar (2 Yorum)

mecit çevik (8 yıl önce)

siyasi yaşamında başarılı bir yönetici ilerisi için kapalı kutu kalmamalı Biiznillah başkanı vekil sıfatıyla selamlarız.

necati aydın (8 yıl önce)

sevgili başkanım artık yazı yazmayı deyil beykozumuza da uzun yıllar başkanlık yapdığı ve beykoza verdiği büyük mücadeleden dolayı bu seçimde beykoza bir vekil olarak hizmet etmesi lazzım artık ben şahsım adına millet vekilliği hayırlı olsun diyorum

Yorum Yaz