Kavacık Mangal’dan ihtiyaç sahiplerine büyük kolaylık

  • 16.07.2021 16:37
  • Güncelleme: 15.02.2022 10:44
  • Okunma: 8681 kez
  • Yorum: 0
Kavacık Mangal bu yıl yapmış olduğu “Zahmetsiz Kurban Keyfi” organizasyonu kapsamında yapılan bağışları ihtiyaç sahiplerine özel paketlerde gönderiyor.
Kavacık Mangal’dan ihtiyaç sahiplerine büyük kolaylık

Kavacık Mangal, hayırsever iş adamlarının yapmış olduğu hisse bağışlarını ihtiyaç sahiplerine, hazırlanmış bir şekilde dağıtıyor. Kemikli, kemiksiz ve köfte olarak hazırlanan paketler ihtiyaç sahiplerine büyük bir titizlik içinde ulaştırılıyor.

Yardım gönderilen ihtiyaç sahibin ismi gizli tutulurken, hayırseverlerin yapmış olduğu bağışların bu şekilde ihtiyaç sahiplerine ulaştırılması büyük kolaylık sağlarken, organizasyonları yapan Ekrem Tuncer, geçen yıl bu şekilde 105 aileye destek sağladıklarını bu yıl ise hedeflerinin 500 aile olduğunu söyledi.

Ekrem Tuncer, “Bizim farkımız, etleri ihtiyaç sahiplerine et şarküterilerinden satın alınmış gibi hazırlayıp teslim etmemiz. Dağıtılan ailelerin fotoğrafları özellikle çekilmeden yapılmaktadır. Kimseyi incitmeden, Beykozlu hayırseverleri, Beykozlu ihtiyaç sahipleriyle buluşturuyoruz. Ve bu organizasyonda, sağ elin verdiğini sol elin görmemesi düsturu titizlikle uygulanıyor.dedi.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Kavacık Mangal, Ekrem Tuncer