İHH’nın Beykoz fonu işe yaradı

  • 0
  • 4451
İHH’nın Beykoz fonu işe yaradı
İHH’nın Beykoz fonu işe yaradı
İHH’nın Beykoz fonu işe yaradı
İHH’nın Beykoz fonu işe yaradı

Ekrem Tuncer’in Beykoz Temsilcisi olmasının ardından vakıf bünyesinde oluşturulan Beykoz Fonu bölgeye hizmet olarak dönmeye başladı.

Geçtiğimiz Ramazan ayında yine Beykoz fonu üzerinden ihtiyaç sahibi 100 aileye 1000’er TL destek sağlayan İHH Beykoz Temsilciliği okul öncesi ihtiyaç sahibi öğrencileri de unutmadı.

Bu kapsamda yeni eğitim ve öğretim yılının başlamasıyla birlikte İHH Beykoz Temsilciliği, okula başlayacak olan yetim çocukların kırtasiye ve okul çantası ihtiyaçlarını karşıladı.

Rengarenk kalemler, mis kokulu silgiler, bembeyaz defterler ve capcanlı kalemliklerle sevinçlere ortak olan İHH Beykoz, yetimlerin eğitim dönemine eksiksiz girmelerini sağladı.

25 Eylül günü Riva’da çocuk şenliği yapılacak

Yardım severlerin bağışlarıyla bu yıl da yetim öğrencilere çeşitli yardımlarda bulunacak olan İHH Beykoz Temsilciliği, 25 Eylül Pazar günü Riva’da yetim çocukların gönüllerince eğleneceği bir şenlik de düzenleyecek.

Yetimler bize Peygamberimizin emanetidir

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan İHH Beykoz Temsilcisi Ekrem Tuncer, “Yetim çocuklar bize Peygamber Efendimizin emanetleridir. Vakfımız bünyesinde kayıtlı olan evlatlarımızın bu ihtiyaçlarını karşılamak bizlerin görevidir. 25 Eylül Pazar günü de İnşallah Riva’da bu yavrularımız için bir şenlik tertip edeceğiz. Bu hususlarda herkesi duyarlı olmaya davet ediyoruz. Hali vakti yerinde olan her bir kişinin, bir yetime sponsor olmasını da tavsiye ediyoruz.” şeklinde konuştu.

Ekrem Tuncer, bir yetimin 1 aylık sponsorluk bedelinin 250 TL olduğunu ve Beykoz fonuna yapılan bağışların sadece Beykoz’daki ihtiyaç sahipleri için harcandığını dile getirdi.

Haber Merkezi

Beykoz’daki kurşunlama olayı aydınlandı
Önceki Beykoz’daki kurşunlama olayı aydınlandı
İshaklı hazırlık maçında Anadoluhisarı ile berabere kaldı
Sonraki İshaklı hazırlık maçında Anadoluhisarı ile berabere kaldı