İHH Beykoz’un 30 mahallesinde teşkilatlandı

  • 0
  • 4875
İHH Beykoz’un 30 mahallesinde teşkilatlandı
İHH Beykoz’un 30 mahallesinde teşkilatlandı

İHH Beykoz İlçe Yönetimi mahallelerde teşkilatlanma çalışması yaptı. Beykoz’un 45 mahallesinden 30’una atama yapıldı.

İHH Beykoz İlçe Yönetimi Beykoz’da farklı bir çalışma metodu geliştirdi. Türkiye’de ilk kez mahallelere atama yapılırken, ihtiyaç sahibi vatandaş ve hayırseverlerin İHH’ya daha kolay ulaşması için bu çalışmanın yapıldığı ifade edildi.

İHH Beykoz İlçe Yönetimi, Ekrem Tuncer’in başkanlığında mahalle sorumluları ile Kavacık’taki Vakıf merkezinde bir araya geldi. Burada yeni atanan sorumlular kamuoyuna tanıtılırken, çalışma metotlarına ilişkin de bilgiler verildi.

İHH Beykoz Temsilcisi Ekrem Tuncer, vakıf yönetimi olarak sahaya yayılmayı uygun gördüklerini ve hayırsever insanların İHH’ya daha kısa sürede ulaşabilmeleri için böyle bir uygulamaya geçtiklerini ifade etti.

Dini bayramlarda ya da diğer özel günlerde hayırsever insanların İHH’ya ulaşmakta zorluk çektiklerini, öte yandan mahallede olan bir ihtiyaç sahibinin talebini hızlı bir şekilde yerine getirebilmek için zaman zaman sıkıntı yaşadıklarına vurgu yapan Tuncer, bu sorunlara çözüm üretmek maksadıyla mahallelere sorumlular atadıklarını kaydetti.

Tuncer, İHH mahalle sorumlularının mahalle muhtarı ile birlikte çalışacağını, gerek hayırsever, gerekse ihtiyaç sahiplerinin, mahalle sorumlusu üzerinden vakıf temsilcilerine daha hızlı ulaşıp bilgi alabileceğini dile getirdi.

Şimdilik 30 mahallede gerekli isimlerin belirlenip, görevlendirmelerin yapıldığını, bu kadrolaşmayı kısa süre içinde Beykoz’un 45 mahallesinde yaptıktan sonra muhtarlarla da bir araya geleceklerini ifade eden Tuncer, her ayın son Salı günü Kavacıktaki vakıf temsilciliğinde mahalle sorumluları ile vakıf yönetimin bir arada toplantı yapacağını duyurdu.

Haber Merkezi

AK Parti’de AF kültürü çöktü
Önceki AK Parti’de AF kültürü çöktü
Beykoz Örnekköy’de alacak verecek çatışması
Sonraki Beykoz Örnekköy’de alacak verecek çatışması
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz