İddiası kalmayan Paşabahçe oyuncularına teklif yağıyor

  • 0
  • 3235
İddiası kalmayan Paşabahçe oyuncularına teklif yağıyor

İstanbul Süper Amatör Lig 5. Grubunda ligde iddiası kalmayan Paşabahçe Takımında futbolculara gelen transfer teklifleri dikkatleri çekti.

Bireysel anlamda önceki kulüplerinde şampiyonluklar yaşamış birçok oyuncusu kadroda olan Beykoz ekibinde gelen transfer teklifleri futbolcular tarafından değerlendirmeye alınırken, bir sezonda 2 ayrı takımda forma giyme hakkı nedeni ile adeta ince elenip sık dokunulmakta.

Paşabahçe Kulübü Futbol Şube Sorumlusu Neşet Aksu, ligde ne çıkma ne de düşme gibi bir durumlarının olmadığına vurgu yaparak, "Biz 2.transfer döneminde kulübümüzden ayrılan ya da ayrılmak isteyen hiçbir futbolcumuza zorluk çıkarmıyoruz. Kariyerleri için kulüp olarak ne katkıda bulunmamız gerekirse yapmaya hazırız" diye konuştu.

Takımdaki yetenekli isimlerin İstanbul Süper Amatör Lig Klasman Grubunda mücadele etmeye hak kazanan kulüpler başta olmak üzere değişik lig temsilcilerinden teklifler iletilmiş durumda. Şu ana kadar prensipte anlaşmaya varan 5-6 ismin her an yeni takımları ile antrenmanlara çıkması olası.

Spor Servisi

Beykoz Belediye Başkanlığına bir talip daha
Önceki Beykoz Belediye Başkanlığına bir talip daha
Gazeteci Özlem Gürses'ten iddialı Beykoz çıkışı
Sonraki Gazeteci Özlem Gürses'ten iddialı Beykoz çıkışı