İçişleri Bakanının yemeğine Beykoz’dan 13 muhtar katıldı

  • 0
  • 6683
İçişleri Bakanının yemeğine Beykoz’dan 13 muhtar katıldı
İçişleri Bakanının yemeğine Beykoz’dan 13 muhtar katıldı
İçişleri Bakanının yemeğine Beykoz’dan 13 muhtar katıldı

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, İstanbul Valisi Ali Yerlikaya’nında katıldığı bir yemekte İstanbul Muhtarlarını ağırladı.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu,” Türkiye Muhtarları Ele Ele” projesi kapsamında, ülkenin çeşitli yerlerinden gelen 250 muhtarın İstanbul’un tarihi ve kültürel mekanlarını gezmesinin ardından, İstanbul İlçe muhtarlarına Wow Otelde bir akşam yemeği verdi.

İstanbul Valisi Ali Yerlikaya ve Beykoz Kaymakamı Esengül Korkmaz Çiçekli’nin de hazır bulunduğu yemeğe Beykoz’dan 13 mahalle muhtarı katıldı. Beykoz Muhtarlar Derneği adına Soğuksu Mahalle Muhtarı Muammer Aydınoğlu’nun katıldığı yemeğe, Çubuklu Muhtarı Hüsnü Kolcu, Çamlıbahçe Muhtarı Necmettin Kahveci, Polonezköy Muhtarı Antony Vilkoşevski, Çengeldere Muhtarı Ramazan Dilmaç, Fatih Mahalle Muhtarı Recep Baltacı ve Göksu Muhtarı Gül Bağdatlı’nın da aralarında olduğu heyet Beykoz Kaymakamı Esengül Korkmaz Çiçekli ile aynı masayı paylaştı.

Çubuklu Muhtarı Hüsnü Kolcu, İstanbul Valisi Ali Yerlikaya ile yapmış olduğu görüşmede Çubuklu’daki okul projesiyle ilgili kendisine bilgi aktardığını ve destekleri nedeniyle kendisine teşekkür ettiğini söyledi.

Yerlikaya’dan Hüsnü Kolcu’ya davet

Kolcu, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun, muhtarların vazgeçilmez olduğunu, muhtarların devletin eli kolu olduğunu ifade etmesinin çok anlamlı sözler olduğunu kaydederek, “Ben devletin yanındayım, devlet varsa biz varız. Bu yemeğe katılmaktan onur duydum.” şeklinde konuştu. Hüsnü Kolcu, İstanbul Valisi Ali Yerlikaya’nın sorunları konuşmak üzere kendisini makam davet ettiğini ve ilk fırsatta Yerlikaya’yı randevu alarak ziyaret edeceğini dile getirdi.

Beykoz Kaymakamı Esengül Korkmaz Çiçekli ve muhtarlar daha sonra İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ile hatıra fotoğrafı çektirdi.

Haber Merkezi

Beykoz’da dijital nesiller için sempozyum yapıldı
Önceki Beykoz’da dijital nesiller için sempozyum yapıldı
Beykoz Millet Bahçesi'ne mahkemeden durdurma kararı
Sonraki Beykoz Millet Bahçesi'ne mahkemeden durdurma kararı