Güncel

Otuz yedi dikiş atılan Levent Aktürk konuştu

Otuz yedi dikiş atılan Levent Aktürk konuştu
09.05.2018 17:06
| | |
6869

Geçtiğimiz günlerde Beykoz Kavacık Mahallesi’nde, kendisinden oto park parası isteyen kişi tarafından saldırıya uğrayan Levent Aktürk konuştu

Beykoz'da geçtiğimiz günlerde dehşet anları yaşanmış, vatandaşların olaya müdahalede bulunmaması da tartışma konusu olmuştu.

Değnekçilik yöntemiyle kendisinden para istediğini anlatan vatandaştan para koparan M.A.S., Levent Aktürk'ü hedef aldı.

Saldırgan AKtürk’ü bıçak darbeleri ile ağır yaralamıştı… Sonra da kaçtı. Yaralanan talihsiz adam yaşadığı korkunç anları anlattı: "Cezaevinden çıkan saldırgan simitçilik yapıyordu. Özel mülk olan bir alana park eden araçlardan değnekçilik yoluyla para topluyordu. Para vermeyince bana bıçak çekti. Parmağımı yardı. 14 yerimde ayrı ayrı bıçak darbesi var. Toplamda 37 dikiş var. İnanın o görüntüleri izleyemedim. Bir tuhaf oldum. İçim acıdı yani. İnsanlığın öldüğü nokta. Bana göre öyle yani. Dedim 'Levent, herhalde yolun sonu burası...' Çünkü artık takatim gitmeye başladı. Saldırganın yakalanmasını istiyorum."Değnekçinin saldırısına uğrayan Levent Aktürk'e, 37 dikiş atıldı. Olay anının görüntülerini izleyemediğini belirten talihsiz adam, "En büyük destekçim eşim" ifadesini kullandı.

İLGİLİ HABER: Beykoz Kavacık’ta şehir eşkıyası dehşet saçtı

Haber: Takvim

Anahtar Kelimeler: Beykoz, Levent Aktürk, Bıçaklama

reklam

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"