Son Dakika

Beykoz Kavacık’ta şehir eşkıyası dehşet saçtı

Beykoz Kavacık’ta şehir eşkıyası dehşet saçtı
05.05.2018 15:59
| | |
33912

Video galeri

Beykoz’un Kavacık Mahallesi’nde, bir vatandaş aracını çektiği araziden dolayı kendisinden otopark ücreti isteyen lişi tarafından bıçaklandı.

Beykoz Kavacık’ta bir kişi, aracını park ettiği boş arazide kendisinden para isteyen değnekçinin bıçaklı saldırısına uğradı.

Yaralı halde Kavacık’taki bir döviz bürosuna sığınan araç sahibi, vatandaşların şaşkın bakışları arasında aynı değnekçi tarafından yine defalarca bıçak darbelerine maruz kaldı. Olay Doviz bürosunun güvenlik kameralarına yansırken, saldırgan kendisini sakinleştirmeye çalışan vatandaşlarında üzerine yürüyerek etrafına dehşet saçtı.

Kavacık’ta yaşanan korku dolu dakikaların ardından kaçan eşkıyanın cezaevinden çıktığı öğrenilirken, polis şehir zanlıyı yakalayabilmek için geniş çaplı araştırma başlattı.

Öte yandan vatandaşların ihbarı üzerine olay yerine gelen sağlık ekipleri yaralıya ilk müdahaleyi olay yerinde yaptı. Yaralı daha sonra hastaneye kaldırıldı.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Son Dakika Beykoz Haberleri, Kavacık, Dehşet, Bıçaklama, Şehir Eşkıyası, Döviz Bürosu

reklam
2 Yorum
İSİMSİZ07.05.2018 13:09:29

Bu nasıl bir vahşettir, karaktersizliktir o kadar insan hele ki dövizci orada film izler gibi bakıyor birşey geçiremediniz mi kafasına anlamıyorum... Tüylerim ürperdi resmen Şu kavacığın insanı zaten hep izleyici adam can çekişiyor yerde siz bakıyorsunuz gerçekten çok yazık insanlık ölmüş...

Ebru06.05.2018 16:32:06

Neden hala yakalanamadi acaba bu şerefsiz, babasının yerimiymis orası da insanlardan haraç alıyor haram zikkim olsun zorla aldıkların bir an önce tutuklanirsin inşallah.

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"