Siyaset

Muharrem Ergül Beykoz’a yeniden talip oldu

Muharrem Ergül Beykoz’a yeniden talip oldu
12.11.2018 17:16
| | |
7657

Beykoz Belediyesi eski başkanlarından Muharrem Ergül, Yücel Çelikbilek’e devrettiği koltuğu alabilmek için yeniden başvuru yaptı.

Beykoz Belediyesi eski Başkanlarından Muharrem Ergül, Beykoz Belediye Başkanlığı’na yeniden talip oldu. Bugün AK Parti’nin Kavacık’taki İlçe binasına giden Muharrem Ergül, İlçe Başkanı Hanefi Dilmaç ile bir süre sohbet ettikten sonra aday adaylık başvurusunu yaptı.

 İlçe Başkanı M. Hanefi Dilmaç ile kısa bir değerlendirme yapan Ergül, “inşallah AK Parti ve Beykoz için hayırlı olur” temennisinde bulundu.

Dost Beykoz’a özel bir açıklama yapan Ergül, “ben Beykoz’da seçim kaybetmeyen adayım… Onun için yeniden partimden aday oldum. Beykoz’a olan görevimizi henüz tamamlayamadık. İnşallah bu heyecanımızı hizmete dönüştürmeyi planlıyoruz” dedi.

Muharrem Ergül, 2001 yılında kurulup, 3 Kasım 2002 Milletvekili Genel Seçimleri’nde iktidara gelen AK parti’nin girmiş olduğu 204 Yılı Yerel Seçimleri’nde Beykoz Belediye Başkanı seçilmişti.

Muharrem Ergül, 2009 Yerel Seçimleri’nde partisi tarafından aday gösterilmeyince koltuğu Yücel Çelikbilek’e devretmişti.

Haber Merkezi  

Anahtar Kelimeler: Beykoz Haberleri, Muharrem Ergül, AK Parti, Aday Adayı

reklam

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"