Spor

İstanbul Mesudiyespor'da Aşkın Karadeniz şoku

İstanbul Mesudiyespor'da Aşkın Karadeniz şoku
09.12.2016 14:47
| | |
5895

Beykoz'un sayılı teknik adamlarından olan Aşkın Karadeniz, İstanbul İstanbul Mesudiyespor'daki görevinden istifa etti.

Şampiyonlar Ligi olarak nitelendirilen Süper Amatör Lig, 10. Grupta yer alan Mesudiyespor'un teknik direktörü Aşkın Karadeniz Kulüp Yönetimi'ne istifa dilekçesini verdi.

Aşkın Karadeniz'in istifası Beykoz spor camiasında geniş yankı buldu... Karadeniz, geçen sezon başında görev aldığı İstanbul Mesudiyespor'u , 1. Amatör Küme'den, attığı 74, yediği 6 gol ile namağlup bir şekilde Süper Amatör Lig'e taşımıştı...

Öte yandan İstanbul Mesudiyespor Yönetimi'nin, Aşkın Karadeniz'in istifasına direndiği, yönetimin tüm çabalarına rağmen Karadeniz'in kararından vazgeçmediği bilgisine ulaşıldı.

Amatör futbol camiasında adını Paşabahçespor'u Bölgesel Amatör Lige çıkartmasıyla duyuran başarılı teknik adam, konuya ilişkin yapmış olduğu açıklamada; "kulüpte herkesin son derece iyi niyetli olduğundan en ufak bir şüphem yok...   Ancak teknik ekip olarak sağlıklı koşullarda görev yapmamız için sadece iyi niyet yetmiyor." şeklinde konuştu.

Bu koşullarda devam etmenin ne teknik ekibe ne de Yönetime bir yarar getirmeyeceğini söyleyen Aşkın Karadeniz, "bizde geldiğimiz bu noktada istifa kararı aldık" dedi.

Aşkın Karadeniz, "Kimseye kırgınlığımız, dargınlığımız yoktur... Bundan sonraki süreçte Mesudiye Spor Kulübü'ne başarılar diliyorum. Her şey herkesin gönlünce olsun" ifadelerine yer verdi.

İLGİLİ HABER İÇİN FOTOĞRAFI TIKLAYINIZ

Spor Servisi

Anahtar Kelimeler: İstanbul Mesudiye Spor Kulübü, Aşkın Karadeniz, İstifa, Süper Amatör Lig, Açıklama

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"