CHP Beykoz İlçe Başkanı yoğun bakımda

  • 0
  • 7815
CHP Beykoz İlçe Başkanı yoğun bakımda
CHP Beykoz İlçe Başkanı yoğun bakımda

CHP Beykoz İlçe Başkanı Aydın Düzgün, rahatsızlığı üzerine gittiği Medistate Hastanesi'nde yoğun bakıma alındı.

Cumhuriyet Halk Partisi Beykoz İlçe Başkanı Aydın Düzgün, öğleden sonra 16.00 sıralarında rahatsızlanması üzerine evine gidip dinlenmek istediğini söyledi.

İkametinde istirahat halinde olan Düzgün, rahatsızlığının geçmemesi üzerine İlçe Başkan Yardımcısı Salih Akbulut'u arayarak kendisine eşlik etmesi için evine davet etti.

Akbulut ile birlikte Kavacık'taki Medistate Hastanesine gelen İlçe Başkanı Düzgün, doktorların ilk muayenesinin ardından yoğun bakıma alındı.

Düzgün'e yapılan tetkiklerde ilk rahatsızlandığı sırada kalp krizi geçirdiği ancak kendisinin bunu fark etmediği de ortaya çıktı.

Medistate Hastanesi'nin cerrahları yarın sabah Düzgün'ün raporlarının değerlendireceği bir toplantı gerçekleştirecek. Toplantının ardından Aydın Düzgün'ün tedavi sürecine yönelik yol haritası da belirlenmiş olacak.

Aydın Düzgün'ün tedbir amaçlı yoğun bakıma alındığı, hayati riskinin bulunmadığı ancak iki kalp damarının ve kalp kapakçığının tıkalı olması nedeniyle yarın ciddi bir kalp operasyonu geçireceği ihtimali üzerinde durulduğu öğrenildi.

Aydın Düzgün'ün geçirdiği rahatsızlık üzerine birçok partili Kavacık Medistate Hastanesi'ne akın etti.

Düzgün'ün eşi, kızı ve oğlu hastanedeki bekleyişini sürdürürken İstanbul Büyükşehir Belediyesi Sözcüsü Murat Ongun ve CHP İstanbul İl Başkanı Dr. Canan Kaftancıoğlu da hastaneye gelerek aileye 'geçmiş olsun' dileklerini ileten ilk isimler oldu.

Haber Merkezi

Beykoz Fener açıklarında sürüklenen tekne kurtarıldı
Önceki Beykoz Fener açıklarında sürüklenen tekne kurtarıldı
Beykoz’da Boğaza nazir iftar çadırı dolup taşıyor
Sonraki Beykoz’da Boğaza nazir iftar çadırı dolup taşıyor
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz